Samo życie...

Intenso

Banned
A ta Agatka to hipokrytka, tak się czuła zagrożona a trzy razy tam była. Gdy tak się bała o siebie to po co jeździła tam trzy razy, po pierwszym razie mogła tam już więcej razy nie jechać.

Szkoda ze ten zasrany TVN nie pokazał jak bystrzak przelewa pieniądze na chore dzieci lub jak sam był u chorego chłopca i zawiózł mu pieniądze .
 

jurass

Banned
A ciekawe kto usunął posta odnoszącego się do tego, że Intenso uważa TVN za dzieło szatana. Autor czy jakieś inne siły? :roll: Samo życie?
 

werf

Active member
Bez reklam
Oglądałem właśnie wczoraj coś takiego powiem szczerze że nie miałem świadomości że tacy ludzie istnieją : ) Niech ktoś mi odpowie to się robi dla kasy czy też to totalny zanik mózgu ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oglądałem właśnie wczoraj coś takiego powiem szczerze że nie miałem świadomości że tacy ludzie istnieją : ) Niech ktoś mi odpowie to się robi dla kasy czy też to totalny zanik mózgu ?

Daj spokój, jeszcze bardziej mi żal tych którzy to na bieżąco oglądają i mają z tego radochę.
Taki BigBrother obecnych czasów, tyle, że dla ćwierć mózgów.
Już widzę, że nawet gangusie robią filmy i nawzajem się wyjaśniają.
Co za czasy, kiedyś to się inaczej załatwiało.
Ustawowo powinni banować każdy kanał gdzie odchodzi chlańsko.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
anigif_enhanced-10786-1403885818-3.gif
 

Dingo

Member
Mnie zastanawia nie tylko jak mozna takie 'cos' ogladac ale jeszcze za to placic?? To jak placenie za mozliwosc ogladania zuli pijacych wino pod smietnikiem! Dokad ten swiat zmierza ? ...
 

Intenso

Banned
Te streamy są nudne, jedno i to samo tylko Picie.
Obejrzyjcie filmy Medusa , koleś dzwoni do różnych osób jako Gabrysia, Jaśka, Tata i takie tam, boki zrywać.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Najlepsze jest od 4:14

[youtube]y4QLF20HMMM[/youtube]

...a Ziemia jest płaskim dyskiem spoczywającym na 6 krokodylach, stąpającymi po 4 grzbietach 4 słoni...

albo tu:

[youtube]JnJxSwfugjw[/youtube]
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Do skandalicznego i wstrząsającego incydentu doszło dziś w Krakowie. W samo południe dorosły mężczyzna wdarł się na wieżę i obezwładnił dyżurującego tam jak co dzień trębacza. Punktualnie o 12 zaskoczeni mieszkańcy Krakowa oraz turyści zamiast hejnału, ujrzeli na wieży mężczyznę z nagim przyrodzeniem, którym wojowniczo wymachiwał, obrażając przy tym niecenzuralnymi słowami członków rządu i episkopatu. Swój żałosny występ zakończył oddając mocz na głowę tańczącego na Starówce Lajkonika. Po dynamicznej akcji policji sprawca został zatrzymany, a sprawą zajęła się prokuratura."
Grubo.:D Co Wy tam pali cię, w tym Krakowie?:twisted:
 
Do góry