Samo życie...

Bipo

Active member
Bez reklam
Wodę im chyba zakręcili. .... :) ale za to każdy talerz przechodzi gruntowną inspekcję pod względem czystości. .hihi :)
Ps.masakra....
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Swego czasu w liceum koleżanka dorabiała sobie w wakacje na bazarze sprzedając hot-dogi z przyczepy. Wpadłem kiedyś do niej, do tej przyczepy i co jakis czas podchodzili ludzie coś zamawiać. Pewnego razu upadła jej parówa na podłogę. Widzę, że nie odłozyła jej tylko zamierza ją wcisnąć klientowi. Na pytanie, ze chyba tego nie sprzeda zostałem wyśmiany: "Głupi jesteś? Jasne że tak, a co, mam wyrzucić i być stratna?

Inny znany prceder w gastronomiach to wyciąganie plastikowych sztućców z kosza na śmieci po dniówce, mycie i ponowne wystawienie nastepnego dnia... Dlatego część osób je celowo łamie po użyciu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Znam dobrze branże, no, ale z tymi sztućcami, to autentycznie pierwsze słyszę.
To już ewidentna patologia i margines biznesu.

To są te same historie, co resztki jedzenia które są ponownie podawane, można tak robić np. z surówkami, ale kto tak robi? Come on, patole biznesu.

To już musi być ten sam sort ludzi, co w każdej branży, jak chociażby mechanicy którzy podmieniają części, czy ewidentnie naciągają - znam przypadek z ASO Mercedesa, bo akurat tak się złożyło, że usłyszałem rozmowę. Ręce opadają.

No, ale Pany, to co wyprawiają "te człowieki" z lizaniem talerzy, to już arcy top level maximum perversum, spać nie mogłem po tym filmie ; ) Masakra.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Oj tam, oj tam.
Sie czepiacie.
Przeciez mogly lizac psy albo koty.
A tu mamy Hand made i ekologicznie. Palacowy standard - nie da sie juz lepiej!
 

Intenso

Banned
Ja widziałem jak ona się zachowywała jak u niego była.
Taka biedna i zastraszona nie była.
Tak naprawdę to tylko shoty można oglądać ze streamów, oglądanie na żywo jest nudne.
 
Do góry