Samo życie...

eedviking

Banned
:mrgreen:

Co tu dodawać...
 

Attachments

  • władza.jpg
    władza.jpg
    15,2 KB · Wyś: 101

Henry

Active member
Bez reklam
Takie to życie....Samo życie......
A inny spamer hula po forum i jakoś admin nie dostrzega łamania regulaminu...tyle, że on reklamuje sprzęt pewnej marki... :?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś widziałem coś takiego na własne oczy. Przejazd był nieco poniżej poziomu drogi, a to "poniżej" było dość krótkie, a kierowca chyba się zapomniał. Wjechał, ale długość TIRa była większa niż odcinek pod wiaduktem. Górna część przyczepy uległa "delikatnemu wgnieceniu", czyt. się złamała. :D

Innym razem stojąc w korku widziałem jak dwóch gości wciąga na lawetę typu pomoc drogowa pełnowymiarową koparkę gąsienicową. Dali radę, lecz właśnie wtedy cała laweta złamała się na pół od ciężaru koparki. :D


Ostatnio pod centrum handlowym słychać pisk opon od hamowania. Obracam się, a tam samochodzik typu Renault Kangoo na pustej drodze stanął rozkraczony. Dosłownie rozkraczony. Oba koła przedniej ośki zostały na zewnątrz. Wyglądało to komicznie, jakby nadepnąć samochodzik z klocków. Kierowcy pewnie do śmiechu nie było :D
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nie tylko motyw piramidy tu ma znaczenie hyhy bo z jakiej to gry? SILENT hill ;-) wymowne

A Piramida nie ma szansy na powrót? O filmach to w sumie 90% rozmów ciągnął. Szkoda chłopa...
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dyskusje z adminem ;)

Chyba poszli w rozmowie na całego, bo zazwyczaj na wakacje wysyła admin do kilku dni a jego już nie ma od dłuższego czasu. Obawiazm się że może być usunięty na dobre pod tym nickiem..:?
Wątek filmowy zawsze kojarzył mi się z Piramidą a tam ostatnio prawie cisza... ;-(
 

Henry

Active member
Bez reklam
Tak to bywa jak ktoś krytykuje jedynie słuszną linię, szkoda tylko, że admin nie dostrzega innych przegięć i nachalnego spamowania....ale te są już wygodne i na rękę ...:-?
 

bubafat

Active member
Bez reklam
W przyrodzie nic nie ginie, tylko czasem zmienia wlasciciela, albo lokalizacje.
Takie indywidualnisci jak Piramida, to skarb, zwlaszcza na forach na ktorych liczy sie glownie ilosc odslon, bo sa slupem reklamowym, a nie skarbnica fachowej wiedzy. Ale przeciez sa i beda pojawiac sie inne fora, gdzie ppdobni Piramidzie znajda swoja przestrzen. Kiedys administracja zalapie, ze dyskusje sie skonczyly, a za nimi spadla ilosc odslon, znowu zbiorka pieniedzy? Tylko kto zechce placic za membership "elitarnego klubu", w ktorym nie mozna powiedzic, tego co sie mysli, bo jest nie poblinii albo jakas swieta krowa sie obrazi.
I czy aby nie bedzie za pozno?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Coś mi się zdaję że, chwilkę był pod inny nickiem ale się szefostwo skumało i też go usuneli...
 
Do góry