Samo życie...

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Spiderman w Lidlu :)

[youtube]9NDQzVeoO0Q[/youtube]

No i po promocji... ;)

0a9797c597f8fc3e1f581c8716301fee.jpg
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ja pie...lu! Nie , kużva, Ja nie chcę być emerytem! Serio, poproszę forumowego "Boga Słońca Ra", żeby mi łeb odstrzelił. Dobrowolnie!! Aby nie dożył tego dnia kiedy za rybę będę walczył na życie i śmierć. Starożytni Grecy mieli jednak racje.)))))
 

eedviking

Banned
Ja pie...lu! Nie , kużva, Ja nie chcę być emerytem! Serio, poproszę forumowego "Boga Słońca Ra", żeby mi łeb odstrzelił. Dobrowolnie!! Aby nie dożył tego dnia kiedy za rybę będę walczył na życie i śmierć. Starożytni Grecy mieli jednak racje.)))))

Savron, Dżygicie, lepiej niech nasi pracownicy(czytaj rząd) , zajmie się normalną ustawą, która pozwoli godnie żyć emerytom i by nie mieli wyboru, jedzenie, leki czy czynsz( za 800zł. emerytury, to można poszaleć). Należy im się jak psu buda, po tylu latach tyrania. ;):D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Savron,taka usługa u mnie,to nie za darmo.Na priv wysłałem Ci cennik,który będzie obowiązywał w momencie,gdy będziesz przechodził na emeryturę.Jako że jesteś moim forumowym kolegą to dostaniesz 20 % zniżki i z dużego kalibru,abyś się ewentualnie nie męczył...:twisted::-D;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Savron, Dżygicie, lepiej niech nasi pracownicy(czytaj rząd) , zajmie się normalną ustawą, która pozwoli godnie żyć emerytom i by nie mieli wyboru, jedzenie, leki czy czynsz( za 800zł. emerytury, to można poszaleć). Należy im się jak psu buda, po tylu latach tyrania. ;):D
:x Wiem , wszystko wiem Viking. Tylko wiesz ciężki smak zostaje po tym jak cóż takiego zobaczy człowiek. A ile tych krajów, w których emeryci dobrze i godne żyją?Nu może z 10-20 na cały świat. ( USA, Niemcy, Kanada, UK, Skandynawia i td) Reszta tylko istnieje:x Dla tego Ja tam wole: "do następnego życia", niż utrata godności i wolnej woli.
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Konkretny klient. :mrgreen:
To pewnie znacie, też Czesi. :D Swoją drogą taksówkarze są podobni na całym świecie(mentalnie).
[youtube]rPLFQX7cx2U[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Małolaty mają swoje krótkie kody, typu:
LOL- lots of love.... OMG.....Oh my God...... TTYL....talk to you later..... etc...

My "starzy", nie możemy być gorsi... :mrgreen:

ATD - At the Doctor's

BFF - Best Friend's Funeral

BTW - Bring the Wheelchair

BYOT - Bring your own teeth

CUATSC - See You at the Senior Center

DWI - Driving While Incontinent

FWIW - Forgot Where I Was

FYI - Found Your Insulin

GGPBL - Gotta Go, Pacemaker Battery Low

GHA - Got Heartburn Again

LOL - Living on Lipitor

TOT - Texting on Toilet

TTYL - Talk to You Louder

WATP - Where are the Prunes?



Mam nadzieję, że się przydadzą ...

GGLKI! (Gotta Go, Laxative Kicking In):p:mrgreen:
 
Do góry