Pc

tdx

New member
Bez reklam
Karpaj :D

240.jpg
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Trailer trailerem, tam mamy gameplay a xboxone. Na PC będzie jeszcze lepiej, zwłaszcza że teraz 9msc to głównie optymalizacja i poprawa grafiki :>
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tez tak mysle, z drugiej jednak strony jak zobaczysz gre na wypasionym PC w ultra detalach, to nic juz nie bedzie takie samo.
Kpiną jest ze dostalismy nowe konsole, ktore juz na starcie odstają od dopieszczonych PC. Konsola powinna miec moc dwóch Tytanow 780ti sli i to by wystarczylo do nastepnej generacji, szczegolnie w 1080p, chociaz z latwoscią pociagnie 4K.
 

areknn

New member
Trailery faktycznie miażdżą - zobaczymy jak to będzie z grywalną wersją, zwłaszcza na konsole. Tak czy siak, możemy być dumni, że gra powstałą u nas w kraju.
 

pawelk452

New member
Tez tak mysle, z drugiej jednak strony jak zobaczysz gre na wypasionym PC w ultra detalach, to nic juz nie bedzie takie samo.
Kpiną jest ze dostalismy nowe konsole, ktore juz na starcie odstają od dopieszczonych PC. Konsola powinna miec moc dwóch Tytanow 780ti sli i to by wystarczylo do nastepnej generacji, szczegolnie w 1080p, chociaz z latwoscią pociagnie 4K.

armanig - niema możliwości, żeby konsola miała taką moc przy tak niskim poborze prądu...a właśnie o to chodziło, maksymalna wydajność przy niskim poborze.Coś za coś.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To ja wolalbym zdecydowanie wyzszy pobór prądu (w ramach rozsądku) a znacznie lepszą wydajność. Ja myśle ze bardziej chodzilo o cene, nowa generacja konsol nie moze kosztowac 4tys. bo nikt tego by nie kupil, a w cenie 1500zl widocznie nie da sie upchać jakosci PeCa za powiedzmy 5tys.
Szkoda, bo konsola na starcie powinna zwalać z nóg, a obiektywnie można powiedzieć ze jest "tylko" dobrze.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Ja osobiście miałbym już PS4, gdyby własnie nie wydajność, odstająca od obecnego pc, który kosztował odrobinę mniej niż ps4.
Kwestia czasu - i optymalizacja będzie szła coraz bardziej pod ilość rdzeni a nie grafikę, ale to jeszcze sporo wody upłynie we Wiśle.
Tak czy siak - karta będzie wymieniona, może nie 2x gt780, bo nie zależy mi na ultra detalach, a monitora ultra hd raczej nie wyłapię w dobrej cenie zbyt szybko, ale pewnie ~1000zł trzeba będzie wydać. No i w sumie DA3 już w październiku, ciekawy jestem jak tam z wymaganiami, kiedy przeszli na nowy silnik.
 

pawelk452

New member
Dragon Age 3 wygląda genialnie, z tego co jest zamieszczone na youtube.Uwielbiam takie klimaty,ma bardzo miłą dla oka oprawę graficzną. Mam nadzieje że fabuła będzie również na wysokim poziomie :) o Wiedźminie nawet nie wspominam , bo to wiadomo, nr1 :) raczej zakupie wersje na ps4,jak tylko kupie konsolkę :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie zapominajcie o GTA5 na PS4, to jest tytul który skutecznie zachęci niezdecydowanych konsolarzy do kupna.
Karpaj, jaki masz PC w cenie PS4, do którego chcesz kupic GTX780?
Tez się zastanawiam nad takim PC, ale nie wiem czy nie lepiej (taniej) kupic Radka R9 290.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
81923867698292986388.jpg

I wcześniej posiadana karta Radeon 7770 + SSD.
Można było około 300zł oszczędzić na bzdurkach typu słabszy zasilacz, gorsza płyta główna, lub przy tym samym budżecie zrobić go w Mini ITX, żeby ładniej wyglądało to w całości.
porownanie.jpg

Kupowane parę miesięcy temu, stąd teraz ceny jeszcze niższe.
Myślałem nad lepszym procesorem, ale i tak nie zamierzam podkręcać, bo zależy mi na niskiej temperaturze i kulturze pracy :p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Myslisz ze GTX780 w Mini ITX nie będzie sie smażyć?
Bo pewnie wybrałbym coś podobnego, a docelowo cos w obudowie typu HTPC.
Też myślałem coś na i5, włąsnie na Radku, lub GTX780 (tutaj drozej). Ew. w przyszlosci 2 karty, lub od razu GTX780ti, czy Radka 290x.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
W mini ITX na pewno, ja mam standardową obudowę.
Miałem nadzieję że nowe karty Nvidii będą już 22nm, ale GT870/880 to nadal 28nm. Stąd pewnie kupię starszą 770, bo będzie w odpowiedniej cenie, a starczy bez problemu na przynajmniej wysokich wymaganiach.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest mozliwosc na tej plycie bezproblemowej obsługi (w przyszlosci) 2 kart?
Powiedzmy, 2x Radek crossfire, czy GTX780 sli.
Chcialbym cos, co mi obsluzy bez problemow 3440x1440.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Z tego co pamiętam to nie, musiała to by być karta z wyższej półki, tj. model nie Pro4, a Extreme3, droższej o jakieś 80zł.

edit : a nie, obsługuje też, ten wyższy model ma po prostu oficjalny znaczek Nvdia SLI :D

Laminat zapewnia dwa sloty dla kart graficznych, a oficjalnie obsługiwane są tylko konfiguracje CrossFire X, jednak można zastosować skrypt HyperSLI, który powinien odblokować możliwość korzystania z SLI. Odstęp między nimi to dwa sloty, czyli jest to układ optymalny dla kart z dwuslotowym systemem chłodzenia. Ponadto są dostępne dwa PCI Express ×1 oraz dwa starszego typu, PCI.
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
Niektóre to istne dzieło sztuki, mi osobiście podobają się takie bardziej w sześcianie, niż wyglądające jak konsola, typu
Mini Cube
Obok suba można postawić :p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko z tego co widzę, nie bardzo można wrzucić do tych skrzynek 2 kart.
Wolalbym kupic "na raty", jak jedna karta nie da sobie rady, to dokupisz drugą i masz z głowy, a w przypadku jednej trzeba sie bawic w ew. odsprzedawanie (ze stratą) i ponowny zakup droższej.
 
Do góry