Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,za około 16 godzin ma być odblokowana.
Kupujesz od razu ?
Ja nie wiem czy nie poczekać,aż wydadzą pierwszego patch'a,w ciągu pewnie najbliższych dni...
Często tak bywa.Patch zazwyczaj pomaga na różne bugi oraz może polepszyć szybkość/płynność rozgrywki...
W dodatku parę razy spotkałem się z takim przypadkiem,że zacząłem grać w grę w dniu premiery,po kilku dniach wyszedł patch i straciłem wszystkie zapisy gry...
Czekałem tyle czasu,to chyba kilka dni mnie nie zbawi...:wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dziś miałem zamiar kupić, ale tak myślę, że wstrzymam się te pare godzin ;)
Gre znam na wylot, więc raczej nic mnie nie zaskoczy, bardziej interesuje mnie grafika, zresztą jak znam życie serwery będą działać jak krew z nosa.

W sumie ciekawy też jestem jak będzie wyglądało przeniesienie postaci, a co za tym idzie szacun na mieście :D
Zauważ, że ci co mają wysokie RP (gracze konsolowi) przeniosą swoją postać na wersje pecetową, a co za tym idzie, taka postać ma cały arsenał broni, ot chociażby snajperkę z lepszym zoomem, nie wspominając już o autach. Tygodniami się na to zbiera, podobnie zresztą jest z RP.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zauważ, że ci co mają wysokie RP (gracze konsolowi) przeniosą swoją postać na wersje pecetową, a co za tym idzie, taka postać ma cały arsenał broni, ot chociażby snajperkę z lepszym zoomem, nie wspominając już o autach. Tygodniami się na to zbiera, podobnie zresztą jest z RP.

W takim razie będziesz mógł dłużej pożyć o jakieś 0.0001 sek,w starciu ze mną... :p:mrgreen::-D:wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobrze, że marzenia nic nie kosztują ;)
Pamiętaj, mojej bazooki nic nie zatrzyma, a mojego tuningowanego wózka nic nie dogodni :D Pamiętaj też, że mogę zadzwonić po heli i zniknąć, nie wspominajac juz o czołgu który też posiadam ;)
Ale to wszystko nic, Ciebie akurat załatwię siekierą :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobrze, że marzenia nic nie kosztują ;)
Pamiętaj, mojej bazooki nic nie zatrzyma, a mojego tuningowanego wózka nic nie dogodni :D Pamiętaj też, że mogę zadzwonić po heli i zniknąć, nie wspominajac juz o czołgu który też posiadam ;)
Ale to wszystko nic, Ciebie akurat załatwię siekierą :D

W takim razie nie zagram z Tobą,bo mnie wystraszyłeś...:( :cry::mrgreen:;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Się ssie już ;)

gta_arm.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Spokojna Baśka, w tym tempie to do weekendu nie zassa.
Gimbaza się rzuciła na serwery i stara gwardia musi się dostosować.
Licznik ssacza wskoczył na 20h.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na krążku na pewno szybciej zainstalujesz, u mnie po 9h ściągania wygląda to tak ;)
W sumie to będzie, ze dwa dni ściągania:
gta5_2.jpg
 
Do góry