Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

O wszystkim i o niczymTematy nie pasujące do innych kategorii

Wróć HDforum > Inne > O wszystkim i o niczym > Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.
Odpowiedz

Wspiera forum

Meldunek: Mar 2011
22-04-2014, 19:57
Domyślnie Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Myślę, że wielu forumowiczów ogląda i interesuje się piłką nożną. Z myślą o nich założyłem ten wątek by móc dzielić się wszelkimi informacjami czy ciekawostkami. Tu możecie się żalić, chwalić lub ekscytować swoim ulubionym sportem. Proponuję też by od czasu do czasu zabawić się w internetową bukmacherkę (typowanie wyników), bez kasy, bez nagród a dla samej satysfakcji.
Odpowiedź z Cytatem
collider jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Wspiera forum

22-04-2014, 20:00
Domyślnie

Na pierwszy ogień proponuję mecz:
Atletico Madrid - Chelsea
mój typ 1

1 - zycięstwo gospodarza
X - remis
2- wygrana gości
Odpowiedź z Cytatem
collider jest offline
Banned

Meldunek: Nov 2011

22-04-2014, 20:10
Domyślnie

Ja również stawiam na Atletico , z tego co widzę to ten sezon może należć do nich, oddawna oczekiwane mistrzostwo Hiszpani mają okazję w tym sezonie zgarnąć z przed nosa Barcelonie i Realowi.
Zobaczymy jak pójdzie im z ligą mistrzów.
Odpowiedź z Cytatem
Rafal7 jest offline
reklama

Wspiera forum

Meldunek: Dec 2007
22-04-2014, 20:11
Domyślnie

Jutro bedzie lepszy Real M z Bayern M - bedzie sie dzialo , szkoda tylko ze nie bedzie gral Ronaldo...
Sony KD-55X8505C,KDL-55HX955,Onkyo TX-NR5010, Denon DBT-3313UD, Marantz SA-KI Pearl Lite. Paradigm Reference studio 60 v5, Paradigm Reference CC-590 v5, MA Gold GX-FX, Velodyne SPL – 1200 ultra.Van den hul D-352 z konfekcją DIY,Hq Ofc ProlinkExclusive,
Van den hul the Flat, Qed reference, Audioquest chocolate.Wireworld ultrafiolet 5. Oehlbach NF 1 Y.Nordost Red Dawn,. Kabl. zasil. PS-Audio AC-3, Audioquest NRG 2x 2szt. , Monster Cabel powerline 200. Listwy zasilające Supra DB-06EU, Belkina.
Odpowiedź z Cytatem
lolek126 jest offline
Wspiera forum

22-04-2014, 20:32
Domyślnie

Bez Roniego to nie to samo. Chociaz w ostatnim meczu pucharowym jego brak nie byl zbyt widoczny. W Realu podoba mi sie gra Di Marii. Moim zdaniem bardzo niedoceniany pilkarz. W innym klubie moglby grac pierwsze skrzypce.

Ostatnio edytowane przez collider ; 22-04-2014 o 20:49
Odpowiedź z Cytatem
collider jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Nov 2007
22-04-2014, 22:02
Domyślnie

Ktoś gdzieś tam pisał że nie rouzmiem gry zespołowej min. z drewniakem z reprezentacji "niestrzelnym" hehe, otóż kolego jak zaczynałem grać w piłkę to nie było internetu, w tv gówno leciało a na podwórku było milion ludzi chętnych do gry w piłke
Nie rozumiem całej otoczki na drewniaka, bo uważam że on strzela takie szmaty z podań że to nie jest piłka klasy światowej tylko 3 okręgowa
do starych wyjadaczy ten sie nawet nie umywa, sam nie umie grać, messi sam jest cienki jak świst bata, co pokazuje ostanio, nie ma z kim grac sam nic nie ugra.
np. Zidane ?? każą piłkę potrafił przyjąć, zagrać rozegrać i odegrać i "sam". Ronaldo dużo piłek gra sam, rozprowadza akcje i ma o tym pojecie. Drewniak ?? sory ale nie widze tego u niego tylko fani BvB nie obraźcie sie na mnie
ja tam jestem ze starej szkoły i starych wyjadaczy typu van basten, gulit rijkard, ronaldo - da lima, carlos, romario, bebeto, zidane itd takie co na eurosporcie leca za klasyki hehe i stary idol bagio i ravanelli srebrny lis

chciałbym żeby jutro real utarł nosa bayernowi
Odpowiedź z Cytatem
Caparzo jest offline
Wspiera forum

22-04-2014, 22:22
Domyślnie

Lewandowski to inny rodzaj napastnika. To typowa 9 chociaż w Borussi lubi się cofnąć. Jako taki napastnik sprawdza się świetnie, piłka go szuka. Nie ma co wymyślać. Ziddane to był pomocnik i miał zupełnie inne zadania w drużynie. Dużo ludzi zarzuca mu to, że gra w kadrze beznadziejnie i przez ten pryzmat stara się oceniać. Fakt w drużynie narodowej mu nie idzie. Przyczyn można szukać w systemie gry a raczej ludziach, którzy mają mu tą piłkę podać. Niestety kadra nie ma ludzi, którzy mają tzw. otwierające podane. Gdyb np. grał w kadrze taki Pirlo to Lewy by walił bramkę za bramką. Inna sprawa, ze brak mu odpowiedniego zaangażowania w reprezentacji. Wydaje mi się, że często oszczędza się na korzyść klubu. Od tego jest jednak trener i to on powinien to jakoś ogarnąć. Jest jeszcze jedna możliwość, zwyczajny niefart. Kiedyś był sobie taki piłkarz Krzysztof Warzycha który w Panathinaikosie walił bramę za bramą. Został tam legendą. Był prze kozak i co? Gdy pojawiał się na kadrze to grał jak paralityk, jak strzelał to piłka się ledwo toczyła. Na innym biegunie był Olisadebe, który w momencie powołania nie był mega gwiazdą, ba nawet nie był najlepszym strzelcem ekstraklasy, ale w reprze grał przecudownie. Poprostu chyba są tacy piłkarze, którzy w kadrze zwyczajnie się nie odnajdują.
Mam oczywiście nadzieję, że Lewy pewnego dnia się odblokuje i zagra na poziomie z Borussi a wtedy nawet sam jest w stanie wygrać nam eliminacje.

Ostatnio edytowane przez collider ; 23-04-2014 o 00:27
Odpowiedź z Cytatem
collider jest offline
reklama

Odpowiedz

Tagi
fanatycy, futbolu, piłce

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania