Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

collider

New member
Bez reklam
Myślę, że wielu forumowiczów ogląda i interesuje się piłką nożną. Z myślą o nich założyłem ten wątek by móc dzielić się wszelkimi informacjami czy ciekawostkami. Tu możecie się żalić, chwalić lub ekscytować swoim ulubionym sportem. Proponuję też by od czasu do czasu zabawić się w internetową bukmacherkę (typowanie wyników), bez kasy, bez nagród a dla samej satysfakcji.
 

collider

New member
Bez reklam
Na pierwszy ogień proponuję mecz:
Atletico Madrid - Chelsea
mój typ 1

1 - zycięstwo gospodarza
X - remis
2- wygrana gości
 

Rafal7

Banned
Ja również stawiam na Atletico , z tego co widzę to ten sezon może należć do nich, oddawna oczekiwane mistrzostwo Hiszpani mają okazję w tym sezonie zgarnąć z przed nosa Barcelonie i Realowi.
Zobaczymy jak pójdzie im z ligą mistrzów.
 

collider

New member
Bez reklam
Bez Roniego to nie to samo. Chociaz w ostatnim meczu pucharowym jego brak nie byl zbyt widoczny. W Realu podoba mi sie gra Di Marii. Moim zdaniem bardzo niedoceniany pilkarz. W innym klubie moglby grac pierwsze skrzypce.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Ktoś gdzieś tam pisał że nie rouzmiem gry zespołowej min. z drewniakem z reprezentacji "niestrzelnym" hehe, otóż kolego jak zaczynałem grać w piłkę to nie było internetu, w tv gówno leciało a na podwórku było milion ludzi chętnych do gry w piłke :)
Nie rozumiem całej otoczki na drewniaka, bo uważam że on strzela takie szmaty z podań że to nie jest piłka klasy światowej tylko 3 okręgowa ;)
do starych wyjadaczy ten sie nawet nie umywa, sam nie umie grać, messi sam jest cienki jak świst bata, co pokazuje ostanio, nie ma z kim grac sam nic nie ugra.
np. Zidane ?? każą piłkę potrafił przyjąć, zagrać rozegrać i odegrać i "sam". Ronaldo dużo piłek gra sam, rozprowadza akcje i ma o tym pojecie. Drewniak ?? sory ale nie widze tego u niego :) tylko fani BvB nie obraźcie sie na mnie :D
ja tam jestem ze starej szkoły i starych wyjadaczy typu van basten, gulit rijkard, ronaldo - da lima, carlos, romario, bebeto, zidane itd takie co na eurosporcie leca za klasyki hehe i stary idol bagio i ravanelli srebrny lis :)

chciałbym żeby jutro real utarł nosa bayernowi :)
 

collider

New member
Bez reklam
Lewandowski to inny rodzaj napastnika. To typowa 9 chociaż w Borussi lubi się cofnąć. Jako taki napastnik sprawdza się świetnie, piłka go szuka. Nie ma co wymyślać. Ziddane to był pomocnik i miał zupełnie inne zadania w drużynie. Dużo ludzi zarzuca mu to, że gra w kadrze beznadziejnie i przez ten pryzmat stara się oceniać. Fakt w drużynie narodowej mu nie idzie. Przyczyn można szukać w systemie gry a raczej ludziach, którzy mają mu tą piłkę podać. Niestety kadra nie ma ludzi, którzy mają tzw. otwierające podane. Gdyb np. grał w kadrze taki Pirlo to Lewy by walił bramkę za bramką. Inna sprawa, ze brak mu odpowiedniego zaangażowania w reprezentacji. Wydaje mi się, że często oszczędza się na korzyść klubu. Od tego jest jednak trener i to on powinien to jakoś ogarnąć. Jest jeszcze jedna możliwość, zwyczajny niefart. Kiedyś był sobie taki piłkarz Krzysztof Warzycha który w Panathinaikosie walił bramę za bramą. Został tam legendą. Był prze kozak i co? Gdy pojawiał się na kadrze to grał jak paralityk, jak strzelał to piłka się ledwo toczyła. Na innym biegunie był Olisadebe, który w momencie powołania nie był mega gwiazdą, ba nawet nie był najlepszym strzelcem ekstraklasy, ale w reprze grał przecudownie. Poprostu chyba są tacy piłkarze, którzy w kadrze zwyczajnie się nie odnajdują.
Mam oczywiście nadzieję, że Lewy pewnego dnia się odblokuje i zagra na poziomie z Borussi a wtedy nawet sam jest w stanie wygrać nam eliminacje.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Liverpool w tym sezonie gra najbardziej skuteczna pilke. Nie naladniejsza a wlasnie skuteczna. Do tego ma w skladzie paru walczakow, ducha druzyny Gerrarda i wariata Suareza. Jak widac daje to swietne rezultaty.
 

Scrollek

New member
Wystarczy jakaś przypadkowa bramka Realu i po meczu. Jak bayern nie strzeli w pierwszych 20 minutach bramki u siebie to po nich.
Coś mi się wydaje że w tym roku Madryt będzie stolica futblou.
 
Do góry