Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

collider

New member
Bez reklam
Moze i wkrecil, ale mial dzis ze 3-4 sytuacje z ktorych powinien te dwie bramy strzelic. Tak jak pisałem wczesniej zycie w Bayernie bez Robena nie istnieje. To tak jakby Barcelona grala bez Messiego. Oczywiscie wygrali, ale mam wrazenie, ze gdyby nagle Barcelona musiala strzelic bramke to by to zrobila. Zdziwily mnie tez zmiany obu panow trenerow. Z jednej strony Suarez a z drugiej Muller. Ten drugi zreszta widac byl bardzo wkurzony.
 

lobos

New member
Bez reklam
Mnie się wydaje, że ta maska na twarzy Lewego ogranicza mu pole widzenia i gdyby nie ona byłoby zupełnie inaczej.
Poza tym Ribery i Robben to bardzo duże osłabienie.
Wczorajszy mecz... dokładnie taki obrót sprawy przewidziałem.
Szybka bramka i stadion wrze. Odpowiedź Barcy i już emocje opadły.
Znajomy mówi: "dadzą radę" a ja, że zaraz będzie 1:2 i po wszystkim ;-)
Druga połowa to już spokojne wybijanie z rytmu Barcy.
Nie chcieli dobić Bawarczyków z szacunku dla Pepa.
Na koniec przyspieszył Messi, bo przypomniał sobie, że do statystyki pasowałaby mu bramka ;-)
Nie zdążył, ale i tak pełna kontrola wydarzeń Blaugrany.
W takiej dyspozycji myślę, że ten sezon LM jest dla Barcelony, ale finał to tylko jeden mecz a w nim wszystko jest możliwe.

Zobaczymy czy dzisiaj Real da radę...?
Myślę, że rzucą się na Juve od razu i jak tym razem nie będą mieli pecha powinni rozjechać Starą Damę, ale im dłużej nic nie wpadnie do bramki to będzie frustracja i mogą się pogubić.
Liczę jednak na Grand Derby w finale :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale powiem Wam że Barsa deko mnie wnerwiła że tą druga połowę to grali na pół gwizdka, rozumiem że siły oszczędzali ale mi się to nie podoba.. Ale Neymar to podanie z 92 min. do Króla Barsy to chyba będzie mu się trochę śniło - nie wiem jak on to zrobił...

Fajnie że Lewy strzelił bramki i takiego go lubię bo w końcu coś zakręcił a np z pierwszej połowy jak wylądował w polu karnym to jak sam siebie zakręcił to aż żenujące - musi koniecznie popracować nad techniką dryblingu - inaczej będzie lipa z momentami przebłysku... Ale ja wierzę w niego tylko być może to jest kwestia żeby poszedł do takiej drużyny jak np Barsa czy RM gdzie na technikę się stawia nawet bramkarze muszą umieć grać nogą...

A dzisiaj RM przez głupotę swoją będą mieli nie lekką przeprawę... ale zobaczymy... ale tak to jest jak nie podejdzie się do przeciwnika z odpowiednim nastawieniem, tylko wyjdzie się od razu w roli zwycięzcy..
Zobaczcie to :
http://sport.wp.pl/gid,17535148,kat,1041241,title,Zdjecia-Ronaldo-robia-furore-w-sieci,galeria.html
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Bravo Juve!!!!
Lubię RM, ale bardzo się cieszę, że nie zagrają w finale, po prostu nie zasłużyli ;)
 

lobos

New member
Bez reklam
Dokładnie Henry. Przykro było patrzeć, ale w finale grają najlepsi.
W tym roku to Barca i Juve. Ciekawa para.
Dla Realu sezon stracony. Takie życie ;-)
 

collider

New member
Bez reklam
I jak pisałem wcześniej, Juventus moze a Real musi. Okazało się, że grajac bez wielkiej presji i bardzo madrze mozna zrobic wynik. Najlepsze, ze katem Realu stal sie jego byly zawodnik.
 

boromirep

New member
i teraz chciałbym wszystkim którzy krytykują lub "umniejszają" zdolności Lewandowskiego ( i innych mu podobnych napastników , obrońców pomocników ) a wychwalając takich jak CR7 , Bale , Messi ( którego grę akurat bardzo lubię ) jeszcze raz powtórzyć że piłka nożna to gra zespołowa , oczywiście zdarzają się takie mecze gdzie ktoś kto ma talent i jest na tym najwyższym poziomie bądź nawet lekko ponad to przesądza o wyniku spotkania ale takich meczy jest kilka . tak dla przykładu gorszy Lewandowski strzelił ładna bramkę a CR7 ten o niebo lepszy nie zapewnił wygranej zespołu , a ! przepraszam strzelił bramkę ( z karnego ) . bez urazy chciałem tylko uzmysłowić że piłka choć prosta w swym założeniu to o wyniku nie decyduje tylko drybling lecz ułożenie całego zespołu od formy fizycznej po taktykę ustawienie i zaangażowanie , psychika . i tak patrząc na mecze to chyba sprawiedliwy finał .
 

Henry

Active member
Bez reklam
I znowu agent Bale'a będzie rozpaczał w sieci, jedno jest pewne gość ma przebłyski, ale RM powinien jak najszybciej się go pozbyć;)
A na otarcie łez przyznać mu taki oto CUP :D
View attachment 11866
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście że PN to gra zespołowa i to nie ulega wątpliwości ale CR 7 nie zagra za Bale który psuje wszystko co ma.... Benzema nie grał kawałek to nie mam pretensji do niego, obrona jak zwykle w RM dużo do życzenia pozostawia..
Dla mnie Juvenstus nie zasługuje na finał już bardziej wg mnie pomimo że ich nie lubię zasługują na finał BM - ale teraz nie mam problemu komu kibicować, a jestem pewien na 100% jak zagra Barsa tak jak grała to Juventus rozwali na łopatki...


A propo karnego nie wiem czy Kolega grał w piłkę troszkę bardziej wyczynowo, jeśli nie to ja ze swojej strony powiem że karny to jest naprawdę wielka sztuka strzelić pomimo że się wydaje to bardzo proste... I wielcy zawodnicy nie strzelały karnych na różnych turniejach.
Do tego brać odpowiedzialność za wykonanie karnego w sytuacji gdzie np. w przypadku CR 7 w ligowym meczu nie strzela karnego i biorąc pod uwagę że musieli odrabiać to szacun dla takiego zawodnika.


A przegrali przez pierwszy mecz że wyszli na boisko jako wygrani i to ich błąd a w drugim meczu Bale wszystko co miał to rozwalił i jest jak jest... Kolejna sprawa niestety piłka nie jest gra sprawiedliwa bo z przebiegu meczu dla Juventus za diabła nie zasługuje na ten finał...Ale teraz zacznie się w Realu - Prezes troszkę pomiesza w zespole...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślę że za dużo by tam nie pograł .... on musi iść do takiej drużyny gdzie będzie grał najmarniej co drugi mecz... a najlepiej w każdym..
 

Henry

Active member
Bez reklam
najlepiej jakby RM kupił Lewego , wtedy byśmy kibicowali tej samej drużynie :)
W lidze hiszpańskiej by się jeszcze rozwinął, Lewy potrzebuje długich prostopadłych podań, wtedy wie co z piłką zrobić ;)

Lolek, lubię RM i zazwyczaj im kibicuję, no chyba, że graja z Barcą lub Atletico, bo te dwie drużyny maja u mnie pierwszeństwo przed Królewskimi :D, ale wczoraj wyjątkowo kibicowałem Juve i moim zdaniem za dwumecz to im należy się finał.

Lewemu za brak skuteczności nieźle się oberwało po meczach z Barcą, ale tyle okazji, ile wczoraj Bale zmarnował...., jak napisałem wcześniej, on tam nie pasuje. Mam wrażenie, że często na siłę go wystawiają w pierwszym składzie, żeby usprawiedliwić fakt, że tyle za niego kasy wyłożyli.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
MU kiepawo teraz coś gra, ale dla Glika fajnie by było to wielki klub z wielkimi piniędzmi- kiedyś byłem ich fanem :)


A propo meczu wczorajszego tak przeglądałem w necie co piszą w Hiszpanii i trochę różnych zdjęć pooglądałem jak myślicie który z piłkarzy RM płakał i naprawdę widać było że zdjęć że strasznie jest tym załamany. Oczywiście CR 7 i wiecie tak mi się przypomniało jak Portugalia odpadła na Mistrzostwach Świata i również najbardziej załamany był ten sam piłkarz... i tak mi się przypomniały nasze Asy na ME po tym jak już odpadli i patrząc na ich zachowanie jak byli "mega smutni" tym że odpadli to widać jest niesamowicie komu i jak bardzo zależy i nie tylko na kasie bo przecież on ma jej tyle że pewnie już nie wie co z nią robić tylko o sam fakt że się odpadło ile to dla tego chłopaka oznacza...
Ale nic CR 7 nie martw się Bale sprzedadzą, ze dwóch obrońców wymienią + bramkarza i będzie gicio :)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
To dzisiaj jeszcze LE, ciekawe jak Nasza Krysia wypadnie. Na początku myślałem, że kolejny Polak będzie grzał ławę w Hiszpanii, a tu proszę... życzę mu aby zagrał w finale na Narodowym ;)
 

collider

New member
Bez reklam
To dzisiaj jeszcze LE, ciekawe jak Nasza Krysia wypadnie. Na początku myślałem, że kolejny Polak będzie grzał ławę w Hiszpanii, a tu proszę... życzę mu aby zagrał w finale na Narodowym ;)

No i mamy już kandydatów do pucharu. To Dnipro zrobiło naprawdę wielką niespodziankę dochodząc do finału chociaż bądźmy szczerzy to marketingowo to nie ta sama półka co Napoli.
 
Do góry