Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

collider

New member
Bez reklam
Szanse to zawsze są. Ostatnio kadra awansowała na zaplecze elity. Duże szanse na nowego prezesa ma Czerkawski. Jest kilka ośrodków w Polsce w którch hokej jest bardzo popularny. Potrzeba tylko troche grosza i paru zacnych sponsorów. Dziwię się, że nikt nie widzi potencjału w tym widowiskowym, charakternym sporcie.
 

Rafal7

Banned
Ja się nie interesuje aż tak hokejem ale z tego co mi się czasem obija o uszy to oni wiecznie spadają i awansują.Za mocni są na jedno a za słabi na drugie.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem.
Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. ;)
 

hademaster

New member
Już jutro finał Ligi Europy Sevilla - Benfica. Typuje u bukmacherów za dużą stawkę Benficę, która w ubiegłym sezonie przegrała w finale z Chelsea, choć pamiętam, że była drużyną lepszą..
 

collider

New member
Bez reklam
Za to dzisiaj egzotyczny mecz Niemcy - Polska. O ile w Polsce znalazło sie kilku graczy z pierwszego teamu lub balansującyh na krawędzi to u przeciwników za wyjątkiem Vollanda to będzie grał co najwyżej drugi garnitur, jak nie trzeci.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
I tak jak zawsze po ostatnim gwizdku zaśpiewamy:
"Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało..."
Chociaż oczywiście jak zawsze jest nadzieja, że może tym razem w końcu się uda... :)
Tak jak z Gołotą za młodzieńczych lat....
 

collider

New member
Bez reklam
Andrzej to gdyby miał dobrego psychologa w tamtych czasach to mógłby zdobyć mistrza. Inna spraw, że też go raz czy dwa przekręcili.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Dokładnie. Andrzej miał wszystko, żeby być mistrzem wagi ciężkiej prócz niestety psychiki. Aż psychiki, bo zimna głowa to czasem więcej niż siła mięśni.
Przekręty były, najbardziej ewidentny w walce z Ruizem...
No ale cóż, było minęło. Wielki szacunek do Mistrza, bo dla mnie nim jest, pozostał.
Wg mnie jest to jedyny polski bokser, który w latach swojej świetności mógłby zagrozić braciom Kliczko.
I zauważcie klasę Andrew, do polityki się nie pcha. A Pan Adamek, z całym szacunkiem jako do boksera, to porywając się na "politykowanie" dużo w moich oczach stracił.
A wracając do gały, to czekam na mecz, piwko się chłodzi. Mam nadzieję, że jakoś to będzie. Jakby nie było gramy bez Lewego i Kuby więc również nie najsilniejszym składem.
Także szanse wyrównane.
DO BOJU POLSKO...!!!!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
On na pewno nie mialby problemów z kupnem odtwarzacza sieciowego firmy Marantz ;).

On nie ma problemow z czym kolwiek jesli chodzi o zakupy :) ale patrzac jak gra w Niemczech to nalezy mu sie, choc osobiscie wole Piszczka czy Blaszczykowskiego jesli chodzi o charakter..
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
w sobote to dopiero super opcja na orange sport o 17:50
Piłka nożna: Puchar Anglii
mecz finałowy: Arsenal Londyn - Hull City
Na stadionie Wembley w Londynie w finale Pucharu Anglii Arsenal Londyn zmierzy się z Hull City.
19:50
Piłka nożna: Puchar Niemiec
mecz finałowy: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Na stadionie Olimpijskim w Berlinie dojdzie do rewanżu za finał z 2012 r. Wówczas drużyna z Dortmundu upokorzyła Bawarczyków.
 

pasek

New member
Finał pucharu niemiec ...świetny meczyk sie szykuje tylko szkoda że na Orange sport. Oni są na razie na poziomie drugiej ligi polskiej nie tylko jeżeli chodzi o komentarz ale przede wszystkim jakość obrazu.
 

collider

New member
Bez reklam
Tyle meczy co ja obejrzałem na kompie albo nawet telefonie to obraz z Orange to wręcz 4K :).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Finał pucharu niemiec ...świetny meczyk sie szykuje tylko szkoda że na Orange sport. Oni są na razie na poziomie drugiej ligi polskiej nie tylko jeżeli chodzi o komentarz ale przede wszystkim jakość obrazu.

A to nie bedzie w canal plus???
 
Do góry