Pasje, hobby, nasze zajęcia poza domowe..?

Borixon

Active member
Bez reklam
Witam Panowie, w tą oto ładną niedzielę przed obiadem wpadł mi pomysł żeby wymienić się informacjami o pasjach czy hobby poza naszym sprzętem. Dalej jak spędzamy wolny czas co pewnie łączy się z jakimiś ciekawymi zabawkami czy może wynalazkami :)
Ja osobiście jak znajdę trochę czasu poza rodziną i pracą to wsiadam na rowerek i śmigam do lasu trochę poskakać. tereny w mojej okolicy są piękne. planuję zakup (ponownie z resztą) wiatrówki i w męskim gronie udać się postrzelać, piersiówka, śrut świeże powietrze. Niżej pokaże moją fure ;) pozdrawiam.
11140389.jpg

Zdjęcia - Pokazywarka.pl

sorry nie chciały mi się fotki odwrócić znaczy na windowsie są ok a tu nie...
druga sprawa jak moge dodawać znów załączniki skoro już zapełniłem ten pasek..?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Dariun

New member
Też lubię jazdę na rowerze, teraz planuję kupić porządną szosówkę :)

A co do strzelania to spoko, byle nie do niewinnych żywych zwierzątek :)
 

eddielublin

New member
W wolnych chwilach na powietrzu tez rower, ostatnio w weekend majowy trochę pokręciłem się po Bieszczadach, spodziewając się tłoku na szlakach postawiłem na dwa koła, zaliczyłem jednego dnia większą część dużej obwodnicy bieszczadzkiej (w sumie 116 km), z podjazdami pomiędzy Ustrzykami Górnymi a Wetlina oraz między Cisna a Baligrodem, tam skręciłem aby dojechać do Czarnej spodziewając się łatwiejszego terenu. Ale łatwiej nie było :). Ostatnio z pozadomowych zajęć sportowych zaintrygował mnie squash
Z ciekawych terenów rowerowych mogę zdecydowanie polecić Suwalszczyznę. Kilometry fajnych tras dla każdego, zróżnicowany teren.
 

yuhri1

New member
U mine rower był do urodzenia dziecka. Teraz od ok 2 lat to ćwiczenia siłowe z 15 kg dzieciakiem zamiast obciążenia. Synek na plecy i przysiady, pompki :)
 

xxenia

New member
Moi hobby jest fotografia. 3 lata temu kupiłam sobie lustrzankę marki Sony i tak to się zaczęło. Najbardziej lubię fotografować naturę- kwiaty, krajobrazy i zwierzęta. Aczkolwiek portrety ludzi też mi całkiem ok wychodzą. Ostatnio robiłam nawet sesję ślubną.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Moi hobby jest fotografia. 3 lata temu kupiłam sobie lustrzankę marki Sony i tak to się zaczęło. Najbardziej lubię fotografować naturę- kwiaty, krajobrazy i zwierzęta. Aczkolwiek portrety ludzi też mi całkiem ok wychodzą. Ostatnio robiłam nawet sesję ślubną.
To mamy Tak Samo :)
 

dmk84

New member
W tym roku zainwestowałem w dwa kółka i po długiej przerwie odświeżyłem sobie kilka tras :grin:
 
Ostatnia edycja:

eddielublin

New member
Fajny rower, no i Romet :)
Co tam w tle takie ładne?
wydaje mi się, że Mazury i wydaje mi się że niedawno tam byłem. No może jeszcze Suwalszczyzna mi się kojarzy...

Mój wielce zasłużony Kross Evado 1.2 odszedł na zasłużoną emeryturę, serwis i przegląd zrobiony, miejsce postoju garaż, czasami korzystam. A do "katowania" kilometrów obecnie KTM Life Road. O taki:
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Edi, fajny KTM ;) to model ze specjalnej edycji?
Też masz tam fajne tereny, trochę czasu w twoich okolicach spędziłem ( prawie 2 lata) niestety nie miałem wtedy czasu na rower, bo na weekendy do domu wracałem.
Ja na wiosnę szykuję się na Krossa na kołach 27,5"
Fajnie, że teraz można na polskich rowerach śmigać i nie patrzeć z zazdrością na inne zachodnie marki.

A DMK to chyba z okolic Mrągowa, teraz widzę, że w sygnaturze NMR ;)
 

eddielublin

New member
Edi, fajny KTM ;) to model ze specjalnej edycji?
Też masz tam fajne tereny, trochę czasu w twoich okolicach spędziłem ( prawie 2 lata) niestety nie miałem wtedy czasu na rower, bo na weekendy do domu wracałem.
Ja na wiosnę szykuję się na Krossa na kołach 27,5"
Fajnie, że teraz można na polskich rowerach śmigać i nie patrzeć z zazdrością na inne zachodnie marki.

A DMK to chyba z okolic Mrągowa, teraz widzę, że w sygnaturze NMR ;)

Jeśli edycję specjalną traktować jako nie KTM-owski kolor to chyba tak...Mam go 2 miesiące prawie, 500 km wykręcone. Co do okolic lubelskich jest rzeczywiście sporo dróg do poruszania rowerami. Do Kazimierza, Nałęczowa, na pojezierze można dojechać w miarę spokojnymi drogami.Tylko trochę zbyt "płasko" jest :). Lublin montuje obecnie system komunikacji rowerowej, stojaki już poustawiane, pasów dla rowerów trochę wyznaczone - zobaczymy jak to zadziała. Obawiam się jedynie tzw. czynnika ludzkiego czyli po prostu dewastacji
Jak DMK jest z Mragowa to na fotce obstawiam okolicę Góry Czterech Wiatrów...albo drogę prowadzącą z okolic amfiteatru do Kosewa.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Kilka tras z pagórkami też się znajdzie, ja koło Zamościa urzędowałem i tam już całkiem, całkiem było ;)
Z tego co kojarzę to KTM poza kolorem chyba trochę lepszy osprzęt wrzucał w porównaniu ze std. modelami.
 

eddielublin

New member
Kilka tras z pagórkami też się znajdzie, ja koło Zamościa urzędowałem i tam już całkiem, całkiem było ;)
a jak okolice Zamościa to co innego :). Asfalty na Roztoczu są fajne, lasy już niestety nie, piach wszechobecny, dla górali z balonami zamiast opon - dlatego zdecydowanie wolę Mazurskie i Suwalskie szutry.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Dokładnie tak, ja mam 26x 2.4 ;)
Na razie złożony przeze mnie jakieś 15 lat temu, rama Treka, osprzęt XT, amor Bomber. Niestety już powoli muszę wymieniać niektóre części, więc chyba taniej będzie coś nowego kupić, tym bardziej że amortyzator już w agonii i trzeba tarcze w korbie powymieniać.
 

eddielublin

New member
I to z samego Centrum :-D



Strzał w 10! a w tle fragment jeziora Czos :-D

Pozdrawiam zatem Mrągowo! A w centrum dwa punkty: kawiarnię przy skwerku z ławkami, zaglądałem tam rano na espesso doppio, i włoską pizzerię. Zaglądałem tam wieczorem na pizze po rowerku uzupełnić stracone kalorie :)

W okolicach wspomnianej góry są fajne tereny, niekoniecznie na rower krosowy, ale na rower górski lub quady super.
 

eddielublin

New member
Sezon rowerowy zbliża się chyba powoli ku końcowi, ja tydzień temu zrobiłem "dużą obwodnicę" Lublina.
Mapka poniżej, koło domknięte tylko rejestratora nie włączyłem jak wyjeżdżałem. Całość ok 85 km.
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
nowa maszyna :) jakby chciał ktoś kupić to pisać priv. w planach coś innego. Ktm w pełni sprawny kilka rysek.
 

Attachments

  • DSC_0123.jpg
    DSC_0123.jpg
    65,4 KB · Wyś: 47
Do góry