Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie, rozmawiamy tu o szerokopojetej motoryzacji, czyli naszych wiekszych i często droższych zabawkach :)
W myśl powiedzenia: "Nie samym sprzętem czlowiek żyje".

Wszystkie tematy zwiazane z auto-moto, w tym car audio, nowinki motoryzacyjne, nasze przemyslenia, ciekawe filmy z sieci, zdjecia, a takze cos co towarzyszy motoryzacji od zarania dziejow... czyli piekne dziewczyny ;)
Kazdy temat powiązany z motoryzacją, mile widziany.
 

collider

New member
Bez reklam
A ja chciałbym mieć to:
2013-Mercedes-SL-1.jpg


lub to
Porsche-911_Carrera_S-2013-hd.jpg


a kolekcjonersko
DeLorean%20vorne%20links.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten ostatni to DeLorean, swietne kultowe auto.
Trzeba sobie odswiezyc filmy chyba.
Jezeli chodzi o Prosie, to mi osobiscie nie leza te auta. Nie wiem, nigdy nie bylem wielkim fanem tej marki. Za to Bmw i Merc jak najbardziej, z tym ze dla mnie nr.1 to model CL.
Tylko ze do takich aut, potrzeba tez odpowiedniej "wyrozumialej" Policji, najlepiej takie z Rosji ;)

[youtube]3k7uSDsE7gg[/youtube]
 

collider

New member
Bez reklam
Lubie Porsche bo jest w pewnym sensie konserwatywne. Bryla jak i pomysl na auto w zasadzie sie nie zmieniaja. Napisalem " w pewnym sensie" bo Panamera jest od tego odstepstwem chociaz zachowuje charakter marki.
CL tez jest autem, ktorym bym nie pogardzil. Ogolnie nowe Mercedesy znow robia wrazenie bo byl czas, ze byly bardzo nudne.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
No wg. mnie obecne mercedesy sa najladniejszymi autami klasy premium. Audi czy BMW oki sa ladne ale sa przy okazji oklepane a Mercedes laczy klase i ciekawy wyglad. Dla mnie taka C-klasa z pakietem AMG jest prze sliczna.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Jestem ciekaw kto pierwszy pokaże swoją "furmankę" ;) Bo na razie to bujanie w obłokach :D
 

RAF1977

Banned
Ja napisałem bardzo realnie dla mnie.
E-class amg sport w dieslu.
Niestety nie najnowszy ale taki 3-4 latek.

Wysłane z mojego GT-I9300
 

WiTT

New member
Bez reklam
Tak podejrzewałem :mrgreen:

Niech będzie i ode mnie, to mój "szkodnik" ;)
 

Attachments

  • WP_000262.jpg
    WP_000262.jpg
    29,4 KB · Wyś: 129

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ladne furaki macie, a opony na letnie juz zmienione?
Ja zmienilem, szkoda bylo mi zimowek w taka pogode. Mam nadzieje ze nie sypnie sniegiem ;)
Moze jakies ramki klubowe na rejestracje? :)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Ladne furaki macie, a opony na letnie juz zmienione?
Ja zmienilem, szkoda bylo mi zimowek w taka pogode. Mam nadzieje ze nie sypnie sniegiem ;)
Moze jakies ramki klubowe na rejestracje? :)

ramki nam ukradną, jak jeździłem na zloty Fiesta Klub Polska swoją Fieściną to zrobiliśmy sobie skromne naklejki :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To ramki tez juz kradna? Kiedys to kradli kolpaki, ale zeby ramki. Co za czasy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Za czasów gówniarza, kolega "kolekcjonował" oryginalne emblematy, znaczki, loga, jak kto zwał, czyli głownie te, które dawały się łatwo oderwać.
 
Do góry