Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

brabo

Member
Ladne furaki macie, a opony na letnie juz zmienione?
Ja zmienilem, szkoda bylo mi zimowek w taka pogode. Mam nadzieje ze nie sypnie sniegiem ;)
Moze jakies ramki klubowe na rejestracje? :)

Jeszcze nie zmienione,i cale szczescie ,pewnego ranka ponad tydzien temu :( , byl tylko dwa dni i mam nadzieje ze sie juz nie pojawi
 

Attachments

  • zdjęcie (1).jpg
    zdjęcie (1).jpg
    29,9 KB · Wyś: 101

WiTT

New member
Bez reklam
Uhuhuha, to u mnie zima już odeszła :) Ja zmieniłem w weekend gumki na letnie alu, a zimowe na felgach umyte i na stojaczku schowane ;)

A czy furka ładna... mi się podoba, na ile może linia Oktaśki II się podobać :D za to jej pojemność... robi wrażenie, zwłaszcza jak się ma dziecko ;)

DSC_4425.jpg
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
o i tu się zgadzam, ja przynajmniej na swoim dziadku mogę polegać :) jeszcze mnie nie zawiódł. Jedynie zawieszenie muszę zrobić, ale to rzecz eksploatacyjna więc norma:p. Parę lat temu na sąsiednim osiedlu, łepek miał malucha w świetnym stanie i na super aluskach, po paru dniach, przechodząc w okolicy nad ranem patrzę a malc na pustakach stał heh:)
 

lm648

Banned
..........Ja zmieniłem w weekend gumki na letnie alu,.......

No to gratuluję dotychczasowej jazdy na zimówkach w letnich temperaturach ok. 15-20 stp. C :) .... A jaaaaaa :) .... zmieniłem gumki już w III dek. lutego, gdyż czynność tą definiuje nie tylko pora roku lecz również i ..... a może przede wszystkim temperatura (+ 7 stp. C) :eek:k: .... no i oczywiście rejon geograficzny kraju ... no ale ty to chyba Wa-wa?
A tak na marginesie designem Oktaśka II to chyba już grzeszy, .... gdyż ile lat można taka linię "budy" trzymać 5, 10, 15 ? ... ile to już trwa? ... zaczyna kojarzyć się z "flagowym autem emeryta" ..... takim jak Fabia, która tytuł ten już uzyskała znacznie wcześniej /aby wszystko było jasne to jest tylko próba żartu :) /
Pytanie:
Jaki jest najlepszy samochód?
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
No to gratuluję dotychczasowej jazdy na zimówkach w letnich temperaturach ok. 15-20 stp. C :) .... A jaaaaaa :) .... zmieniłem gumki już w III dek. lutego, gdyż czynność tą definiuje nie tylko pora roku lecz również i ..... a może przede wszystkim temperatura (+ 7 stp. C) :eek:k:.... no i oczywiście rejon geograficzny kraju ... no ale ty to chyba Wa-wa?
Oj tam oj tam ;) Tak, ja ten rejon i tak, znam zasadę -/+7 oC ;) Najwyżej troszkę bieżnika się szybciej zużyło :p

A tak na marginesie designem Oktaśka II to chyba już grzeszy, .... gdyż ile lat można taka linię "budy" trzymać 5, 10, 15 ? ... ile to już trwa? ... zaczyna kojarzyć się z "flagowym autem emeryta" ..... takim jak Fabia, która tytuł ten już uzyskała znacznie wcześniej /aby wszystko było jasne to jest tylko próba żartu :) /
Nie dam się tej prowokacji :p

Pytanie:
Jaki jest najlepszy samochód?
Oczywista oczywistość - swój własny :mrgreen:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po zimie czas na dokladne mycie ;)
Swoja droga, nie wiem co tym ludziom do glowy strzela.

[youtube]9VTbAIPwhJo[/youtube]
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A to do takiej usługi też trzeba mieć Mustanga czy ogiera? :)
Armanig, podjedź pod jakieś gimnazjum, w kilka minut znajdziesz takie washerki, co nie tylko furę Ci umyją.
to już mam pomysł na biznes ;) i nie jest to otwarcie szkoły ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wydaje mi sie ze takie gimnazjalistki to sie teraz lepiej znaja na autach jak my, nie beda pucowac byle czego :)
Ale czuje ze po otwarciu takiej myjni toples, wszystkie auta z okolicy lśniłyby na blysk :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja juz nawet wiem ktorzy :)

Btw.
Przypomnial mi sie stary juz filmik, pewnie juz wiekszosc go widziala, ale warto przypomniec. Szkoda nawet komentowac:

[youtube]u-nfjo_d1hw[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na szczescie nie, ale niechcialbym byc w jego skorze po samosądzie na ulicy.
Wystarczy spojrzec na 3m20s.
Dozywotnio powinien stracic PJ.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Puszka buraków nieobrażając puszki. Żal mi takich półproduktów, ale z drugiej strony wkurza mnie, ze zabierają powietrze ludziom.
 
Ostatnia edycja:
Do góry