Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

Borixon

Active member
Bez reklam
U mnie na wiosce mamy miłośnika nowych gwiazd, ma z kozaków GL63, S65 i wisienka na torcie CL65. Pytań brak. Do tego 2x G350, Range Rover, Q7 no to chyba na tyle, nie MINI Country Man jeszcze.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
6f7858e146b548c91901a4bca1074124.jpg
c3515e9ea9b7dbe4ac65586f1c512b5e.jpg
a8a5b22e474d3681b394c8e2a27d3caf.jpg
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
No tych podatków, to bym w Polsce nie chciał.
W UK jest ten podatek od domu i nie powiem, żeby był niski.
Ja chyba ponad tysiaka płacę ale to i tak nie jest dużo, w okolicach Londynu na pewno płacą więcej.

Mówisz o podatku katastralnym, był pewien plan wprowadzenia tego u nas, na szczęście plan jak i partia, która wtedy rządziła są teraz w odpowiednim miejscu. Gdy przeglądałem projekty domów, kobieta z biura projektowego powiedziała mi, że jak PO to przeforsuje to większość polaków, którzy budowali domy na kredytach będą je pewnie sprzedawać:D


Lolek
Ten gość ma pewnie 10 kantorów w Warszawie, 48cm w bicepsie.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
@Pakolo co za podejście? To że ktoś ma kozackie wozy nie znaczy że musi być karkiem i jechać na kantorach czy lombardach...

I to jest świetny przykład stereotypowego myślenia.

Jest wręcz odwrotnie, gość ma firmę która kładzie każdego rodzaju przyłącza wod-kan i gazowe a z tego co się orientuje to cała budowlanke i to grube roboty. Koleś na poziomie nie wyróżnia się z tłumu, lata sobie rowerkiem z rodzinką na wycieczki, normalne życie tylko zasób większy, dużo.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślę że Pakolo żartował z tymi bicepsami, bo posiadanie kilku kantorów jak dla mnie to żaden grzech - jeśli komuś przynosi to dobry dochód.. biznes jak każdy inny.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
W tym CL miałem okazję usiąść i odpalić silnik, masakra, napizgany wszystkim, stał u wuja na myjni.... Jak dobrze pamiętam 2011r.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Borixon
Spokojnie, żartowałem z tymi bicepsami - taki krakowski żarcik bo tutaj pod każdym kantorem stoi Q7 albo A8 i przeważnie wsiada do niego jakiś dres.

Mój znajomy ma 2 kantory i znam pewne sekrety tej branży:D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Borixon
Spokojnie, żartowałem z tymi bicepsami - taki krakowski żarcik bo tutaj pod każdym kantorem stoi Q7 albo A8 i przeważnie wsiada do niego jakiś dres.
Mój znajomy ma 2 kantory i znam pewne sekrety tej branży:D

A, to pewnie oni takimi jeżdżą :D

merc.jpg


Borixon, wózki konkret, a jakby sąsiad potrzebował folder to ja mam :D

xxx.jpg
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Armanig
Nie widziałem jeszcze tego cuda, ale spotkałem już w Krakowie złote Ferrari i niezliczone Cayene tankujące gazik:D
 

Caparzo

New member
Bez reklam
On ma a jego pracownicy ? pewnie nie :/ :popcorn:

Pakolo, ja miałem kontakt z dodgem ram z silnikiem vipera z fabryczną instalacją lpg. gość otworzył maskę pokazał węża... szok jaka wielka krowa, a że lpg? no cóż ... mnie już nic nie zdziwi
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak jest fabryczna instalacja w bardzo dobrym aucie to luzik ... chyba że ktoś na zamówienie zamawiał o ile jest taka możliwość .. nie interesuje się tym to nie wiem.. ale jak ktoś kupuje nowy czy używany fajny samochodzik i sam wkłada gaz to ... może nie będę pisał co o tym sądzę..
 
Do góry