demonoid.com

Jeromer

New member
Na tej stronie można się rejestrować w piątki, ale ze względu na jakąś przebudowe serwera zawiesili rejestrowanie. Ja tam nie mam konta, ale zapytam tak z ciekawości co tam dobrego jest?
 

ThYX

New member
Jeromer napisał:
Na tej stronie można się rejestrować w piątki, ale ze względu na jakąś przebudowe serwera zawiesili rejestrowanie. Ja tam nie mam konta, ale zapytam tak z ciekawości co tam dobrego jest?
Wg info na stronie (to strona z torrentami ... mam nadzieję) rejestracja jest zamknięta chyba że ktoś ma zaproszenie:
"User registration Registrations are closed (please see newspost on home) If you have an invitation code, click hiere"
 
Ostatnia edycja:

Jeromer

New member
Tak, ale :
p.gif
Newspost - Jan/02/2007
p.gif
No open registrations this friday

We usually open registrations every friday, but please note that we won't be opening registrations on January 5.
Thanks!
 

Grouh

New member
Czy ja bym też poprosić o zaproszenie na Demonoid.com , nikt z moich znajomych nie posiada takiej możliwości, wiec pisze tu na forum.
Grouh@interia.pl
Dzięki i czekam z niecierpliwością !!!.

 

warzyfko

New member
zaproszenie na bit-hdtv za zaproszenie na demonoid

Czołem,
Potrzebuję zaproszenia na demonoid.com. W zamian mogę zaoferować zaproszenie na bit-hdtv.com. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę o kontakt na priva.
Pozrawiam.
--
DJ
 

warzyfko

New member
nieaktualne - bit-hdtv za demonoid

Witam ponownie,
Moja oferta jest już nieaktualna, dziękuję koledze który udostępnił mi zaproszenie.
Pozdrawiam.
--
DJ
 

ThYX

New member
Witam
To już 19 post w tym (załozonym przeze mnie) temacie a zaproszenia jak nie mam, tak nie mam. Czy ktoś może mnie poratować i podesłać zaproszenie na maxwolf @ vp.pl ? Byłbym bardzo wdzięczny :twisted:

Pozdr.
 
Do góry