Przegrywanie filmow DVD??

weksla

New member
Bez reklam
Witam. Mam pytanie czy jest mozliwosc przegrywania orginalnych filmow DVD na nagrywarkach DVD komputerowych, lub takich zewnetrznych. Chodzi mi o filmy z prawami do wyporzyczania. Czy sa tam jakies zabezpieczenia i czy mozna je ominac. Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w 2007r
 

jarwisz

New member
Bez reklam
weksla napisał:
czy jest mozliwosc przegrywania orginalnych filmow DVD na nagrywarkach DVD komputerowych
można
potrzebujesz tylko do tego
a/DVDFab Decrypter
b/CloneDVD2 lub DVDFab Platinum

weksla napisał:
lub takich zewnetrznych.
nie można
ale są wyjątki - np.LiteOn 5045 z alternatywnym softem - przegra wszystko

weksla napisał:
Chodzi mi o filmy z prawami do wypożyczania. Czy sa tam jakies zabezpieczenia i czy mozna je ominac.
są zabezpieczenia - jest ich na rynku PL 4 rodzaje ale najlepsze stosuje Sony do swoich filmów /czerwone DVD/ oraz ostatnio Warner-Imperial np.Piraci z Karaibów 2
omijasz je w sposób podany wyżej

pozd
 

maszek

New member
Bez reklam
Kopię DVD można zrobić tylko na własne potrzeby - nie wolno jej dystrybuować ani wypożyczać oficjalnie. To że większość ludzi w Polsce kopiuje DVD nie oznacza, że na tym forum mamy oficjalnie popierać piractwo - to tak dla zasady !
 

weksla

New member
Bez reklam
Dziekuje za pomoc, a jesli chodzi o scislosc to chodzi mi o kopiowanie tylko i wylacznie na swoje potrzeby i nie zamierzam szerzyc piractwa:) A co do nagrywarek zewnetrznych to chodz mi o takie np z dyskiem twardym panasonic, samsung itp. Czy na takowych mozna to przegrywac??? Pozdrawiam
 

Pansłonic

New member
Malibu napisał:
tak jak juz ktos napisał:
DVD Shrink,
DVD Decrypter
DVDFab Platinium
Czy ktoś porównywał jakość kopii urzywając tych programów, osobiście znam tylko Shrink'a. Który z nich jest najlepszy(?) No i czy może ktoś udostępnić klucze do DVDFab Platinum?
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pansłonic napisał:
Czy ktoś porównywał jakość kopii urzywając tych programów, osobiście znam tylko Shrink'a. Który z nich jest najlepszy(?) No i czy może ktoś udostępnić klucze do DVDFab Platinum?

Shrinka pomimo tego iż był najprostrzy w obsłudze odstawiłem już dawno z uwagi na fakt iż jest dosyć stary i niestety coraz częściej zawodził.
Od ponad roku jadę najpierw na DVD Decrypter, potem DVD2one i na końcu wypalam Nerem i jak do tej pory wszystko jest OK
 

gladiator

New member
Na stacjonarnym DVD nie nagrasz,( nie zrobisz kopii bezpieczenstwa ) bo probowałem. A to dlatego ze plyty sa zabezpieczone kodem CSS a po drugie nagrywarki ala Panasonic sa zaprogramowane zeby nie nagrywac. Mozesz dokupic Dekoder tutaj poszukaj około 240 złotych.
http://kai.com.pl/catalog/default.php?cPath=36&sort=2a&&page=2
Nazywa sie VideoProcesor.

Do przegrywania pozostaje tylko PC, to znaczy robienia kopii zapasowej do Uzytku domowego.
Oraz program Clone DVD 4 ktory omija w/w zabezpieczenie. Dla celow domowych.
Acha pamietaj ze musisz miec DVD-rom i DVD-rw lub DVD-ram zeby nagrywac.
 
Do góry