Legendy PRLu

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fajna inicjatywa, pogratulowac.
Ze tez UNITRA nie wyrosla na liczacego sie producenta sprzetu audio na rynku swiatowym, byl potencjal, zdolni ludzie, a wyszlo jak zwykle.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Fajna inicjatywa, pogratulowac.
Ze tez UNITRA nie wyrosla na liczacego sie producenta sprzetu audio na rynku swiatowym, byl potencjal, zdolni ludzie, a wyszlo jak zwykle.

Dokladnie az szkoda gadac, to samo z fso jak widze jak z tylu zakladu wszystko juz rozwalaja to naprawde patrzac na skode to, a szkoda gadac...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przynajmniej sie ciesze ze bylem w fabryce FSO (wycieczka), w latach swojej swietnosci, wspaniale przezycie jak na tamte czasy.
 

jaco.37

Member
Bez reklam
A to moje pierwsze amplitunery.
 

Attachments

  • indeks.jpg
    indeks.jpg
    9 KB · Wyś: 291
  • i.jpg
    i.jpg
    35,9 KB · Wyś: 102

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale trzeba przyznac ze jak sie patrzy na taki sprzet to lza sie kreci w oku :) Ja tez mialem taki zestawik Radmora i pozniej Kasprzaka kupilem- oj byly czasy piekne , a teraz jakies badziewia robia onkyo denon, marantz itp :)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Pamietam, kiedy byłem w sredniej szkole, starszy brat kolegi miał taką wieżę Unitry, pięcioklockową. Co to był za sprzęt; tuner, podwójny kaseciak, equalizer, CD, i nie pamiętam co jeszcze, pewnie wzmak.
 

Piomakusz

New member
Ja za łebka marzyłem o wierzyczce marki Diora. Ale nie stać mnie było (bardziej rodziców) bo chodziłem do liceum. Prawie codziennie wchodziłem do sklepu aby ją zobaczyć...:shock:
 

Attachments

  • diora.jpg
    diora.jpg
    4 KB · Wyś: 231

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A skad taki sprzet dorwales? No nie powiem bo zacny nabytek.
Ja bym gdzies postawil na szafce, jako ozdobe, albo do malego pokoju pod PC, szczegolnie ze ma korekotor i mozna ladnie podbic, jak za starych czasow.
Korzystasz, czy popaliles juz koncowki? ;)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Mm, piękna! :)
U mnie w domu też było akai, służyło dobre parę lat, aż laser siadł i nie opłacało się naprawiać. Ale na tamte czasy nie miała się czego wstydzić wieżyczka :)
 
Do góry