Brak pamięci w lg 42lm620s

Marti_Osw

New member
Witam. W LG 42LM620S do tej pory internet działał bez problemu, jednak od kilku dni mogę otworzyć tylko kilka ulubionych stron a przy reszcie pojawia się komunikat, że przeglądarka została zamknięta z powodu braku pamięci :-( czy jest jakiś sposób na oczyszczenie pamięci lub jej bezpłatne zwiększenie??? będę wdzięczna za łopatologiczne tłumaczenie :smile:
 

jenson

Banned
Nie masz w ustawieniach czegoś***takiego jak wyczyść***pamięć internetu czy jakoś***tak? Zajrzyj do instrukcji którą masz w tv.
 

pulpa

New member
witam mam ten telewizor od wczoraj jest taki sam komunikat czy ktos sobie z tym poradził chyba bede żałował ze go kupiłem
 

TheGodfather

New member
Miałem tak ostatnio w 47lm760s, też nie wiedziałem co zrobić, wystarczy wejść w przeglądarkę i w ustawienia przeglądarki, taka śrubka na prawym górnym rogu, wyczyścić pliki cookies i historie, po tym filmy zaczęły się wyświetlać. Myślę, że po prostu od czasu do czasu trzeba to wyczyścić. Pozdrawiam !
 

Szymmeek

New member
U mnie czyszczenie pamieci (47la660s) nie pomaga przy dłuższych materiałach (powyżej 20minut). Może ma ktoś jakieś lepsze rozwiązanie? Aktualizacje mam najnowsze ale to nie pomogło.
 
Do góry