Chore Podejcie Do Nowych Uztkowników

dawmac_x1

New member
Witam
kilka dni temu zarejestrowaem sie na tym forum. Przez przypadek swoj temat umiescilem nie w tym watku co nalezalo. Wspanialomyslny admin zablokowal mi dostep do forum - dawmac. OSTATNIA GLUPOTA !! nie mozna bylo tylko przenies, czy WY jestescie tacy nieomylni? I co to za pomysl aby blokowac dostep do forum. Chcialem podzielic sie swoimi uwagami odnosnie wspolpracy samsunga 50Q7 z HD DVD Toshiby ale jak ?? skoro jestem zablokowany do ktoregos tam grudnia. Co mam czekac na laske WSPANIALOMYSLNYCH ?? Przegladac forum i tak mozna, a pisac to moge codziennie z innego konta wiec jest to bezsensu. Jednak ja nie jestem jakims tam gowniazem i nie bede czekal na laske SZANOWNYCH ADMINOW aby moc cokolwiek napisac na tym forum. Zegnam i prosze o skasowanie mojego konta dawmac jaki i dawmac_x1.

PS. I nie przysylajcie takich "glupich" maili skoro traktujecie w taki sposob uzytkownikow.
"dziękujemy za rejestrację na HDTVforum! Jesteśmy szczęśliwi, że zdecydowałeś się być częścią naszej społeczności. Mamy także nadzieję, że będziesz zadowolony z pobytu tutaj. Jeszcze raz pozdrawiamy, administracja HDTVforum."
 
Ostatnia edycja:

Gucio50

New member
Bez reklam
dawmac_x1 napisał:
Witam
kilka dni temu zarejestrowaem sie na tym forum. Przez przypadek swoj temat umiescilem nie w tym watku co nalezalo. Wspanialomyslny admin zablokowal ...............

Nie denerwuj się, to dzieci(mentalnie) mnie wesołek dał worna na zasadzie "dzień bez warna dniem straconym. Nie zawsze masz do czynienia z Einsteinem lub facetem z IG 100


Moja rada jest taka, nie daj wciagnąć się i nie rozpoczynaj pyskówki.

Ja na tym forum chcę konkretnej wiedzy, godzę sie z tym że czasem pada deszcz:krol:
 

pibull

New member
Ja uważam, że blokowanie jest dobre tylko w przypadku nadmiernego stosowania przekleństw, pisania beznadziejnych głupot i niemoralnych kłutni i przezwisk na forum - za pomyłkę w żadnym razie.
Moim zdaniem ten admin powinien wysłać pouczenie i przekierować post tam gdzie być powinien a nie bana sprzedać.

Teraz to już po ptakach, ale jak będą tak blokować to sami będą sobie pisać na forum:)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Witam,

Szkoda, że patrzysz tak obiektywnie tylko ze swojej strony. Moderatorzy to też ludzie i mogą się mylić, oczywiście kolega zareagował trochę zbyt ostro. Sam przyznaj, że w temacie wyraźnie napisane jest aby nie umieszczać takich wątków.


Na przyszłość od tego jest admin aby wyjaśniać sprawy, to że ktoś dostaje warn na miesiąc to nie koniec świata, dzieje się tak z powodu pewnych użytkowników, którzy mimo upominania dalej robili swoje. Chętnie zaproszę Cię do grona moderatorów i zobaczysz ile czasu trzeba poświęcić na niewinne przenoszenie, łączenie, kasowanie pojedynczych tematów.

Proszę o wyrozumiałość w 2 strony a nie tylko jedną.

W razie niejasnych kwestii proszę o kontakt ze mną.

Pozdrawiam

P.S.

Gucio. Zapoznaj się z pierwszymi punktami regulaminu, wg mnie słusznie dostałeś warn, natomiast sam komentarz moderatora przyznam jest dość ironiczny.
 

pibull

New member
Nie mam pretensji do moda, tylko napisałem jakie jest moje zdanie i co może takie postępowanie spowodować:)
Zdaję sobie sprawę, że praca moda jest żmudna, ale........ niestety ktoś musi to robić, żeby użytkownicy forum mieli co czytać i mogli się wypowiadać.
Pozdro dla wszystkich modów i nie tylko:)
 
Do góry