Samoczynne wylogowywnie

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Panowie, kolejny problem. Dzis 3 razy samoczynnie wylogowalo mnie natychmiast po minucie od zalogowania. Wiem ze automatycznie po kilku minutach to się dzieje w przypadku bezczynnosci, ale na Boga, nie kiedy jestem w trakcie pisania odpowiedzi, że o utracie wytluszczonych tematów z nowymi wpisami od ostatniej wizyty nie wspomnę. Mimo iz jestem klubowiczem, mialem dzis też reklamy pomiedzy postami.

Panowie, weźcie sie ostro do roboty, nie poprawiajcie tylko napiszcie skrypty lub stronkę od nowa. To juz dawno przestalo byc smieszne.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Krzychu, nie zauwazylem tych przypadlosci u siebie. Caly dzien w pracy zalaczony PC z forum i jest ok. Za to zdarza mi sie co raz czesciej bledne przekierowanie.. ale na iPadzie, co mnie juz mocno dziwi bo ten byl dotychczas wolny o tych przypadlosci.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie to też nowość, choc mysssslalem, że mnie już nic nie zdziwi, a blenie przekierowania udzerzają ze zdwojoną silą.
 

pajak999

New member
A sprawdzałeś, czy antywirus nie blokuje Ci ciasteczek cookies? Może się też zdarzyć, że blokować może przeglądarka.
 
Do góry