Co się dzieje z linkowaniem? Też tak macie?

cosby

New member
Myślałem że to mój komp. Zasiadam na kolejnym a tu to samo. Właśnie (9:45) klikając w plazmy a następnie kategorię Samsung wrzuca mnie do AV i jakiegoś wątku o HK. Nie ma jak się dostać do działu. Wcześniej takie "kwiatki" często mi się zdarzały w innych miejscach. Co się dzieje? Czasem też długi wątek określany na np. 120 stron tak naprawdę ma mniej i czy czy kliknę zakładkę ze stroną 119 czy 120 i tak jestem na przedostatniej a nie na ostatniej stronie. Nic nie rozumiem i miło by było gdyby ktoś te problemy wreszcie rozwiązał. Dodam że na przeglądarkach w telefonach jest to samo...:evil:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeśli forum pokazuje 120 stron a aktywnych jest tylko 119 to znaczy, że niektóre posty zostały skasowane i forum źle zaindeksowało usunięcie. W rzeczywistości jest 119 stron.
 

cosby

New member
ok, a co w sytuacji gdy klikam plazmy Samsunga z wrzuca mnie do AV HK? Dziś jest ok ale zdarza się tak coraz częściej.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Błędne przekierowania to niestety pięta achillesowa tego forum. Czasami trzeba kombinować. Jak źle przekierowuje z linku, który przychodzi na Twoją pocztę o nowych odpowiedziach, to nieraz pomaga wejście z profilu osoby która założyła dany temat lub osoby która dała ostatni wpis. Niekiedy trzeba kilka razy spróbować i przekieruje prawidłowo, ale to nie reguła.
 
Do góry