Wyłączenie reklam na forum. Tak to możliwe.

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad

fazer58

Member
Bez reklam
Wiecie co,wkurzające są te wyskakujące reklamy. Kiedyś już musiałem zaakceptować "białe" forum,a teraz to "coś"! Jak to nie zniknie,to ja podziękuję za wspólnie spędzone lata...
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Dziękuję za uwagę, rozumiem taką postawę, jednak musimy utrzymać z czegoś forum.

Pozdrawiam,
ar2
 

Gie

Member
Bez reklam
Wiecie co,wkurzające są te wyskakujące reklamy. Kiedyś już musiałem zaakceptować "białe" forum,a teraz to "coś"! Jak to nie zniknie,to ja podziękuję za wspólnie spędzone lata...
Bądź aktywniejszy na forum. Napiszesz jeszcze z 60 postów i będziesz miał spokój. Wg. mnie to jest akurat dobre rozwiązanie, zachęcające do aktywności.
 

Lobotomia

New member
Powiem tak, na komputerze jakoś można się pogodzić z reklamami, natomiast używanie forum przez smartfona to autentyczna katorga. Widżet po lewej stronie zasłania treść, odnawia się po każdym kliknięciu, nie mówiąc już, że ciężko trafić w krzyżyk. Częściej wchodzę na tą stronę jak zamknę reklamę. Taka sytuacja szybko generuje frustrację.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja korzystam z forum z ipada, z smartfona i zero problemow z widzetami.
Co do reklam, no przepraszam ale jak komus zal pare groszy aby wplacic na forum to trudno. Tyle ciezko zarobionych pieniedzy inwestujemy w sprzety czesto sugerujac sie radami z tego forum, wiec chyba te pare smiesznych groszy nie zaboli nikogo w zamian za trafny wybor na lata dobrze dobranego sprzetu.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Również nie mam problemu na smartfonie (WP7.5) ze stroną.
Mam tylko prośbę/pytanie - czemu widzę wciąż jeden baner z reklamą? Jest na górze strony, między menu a treścią forum. Aktualnie budecon się reklamuje. Czy nie miało być tak że po opłaceniu znikną? A ta jedna została :/
 

MKa11

New member
"Pozbyć się można wszelkich mailingów, kreacji wyskakujących oraz kreacji między postami" ;) budecon się nie kwalifikuje...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie narzekajcie, dobrze jest. Wolalbym juz wieksza skrzynke, ta juz mi sie zapchala a nie lubie kasowac starych wiadomosci.
 
Do góry