Dział Xbox 360

Status
Zamknięty.

marcin0903

New member
Wiele osób się pyta w różnych działach o tę konsolke np. jaki TV jakie złącze itp...
Proponuje założyć dział Xbox 360 :).
Jak by on powstał zgłaszam się tam na Moda :) ;)
 

szymonunion

New member
Jooozek napisał:
Wiele osób się pyta w różnych działach o tę konsolke np. jaki TV jakie złącze itp...
Proponuje założyć dział Xbox 360 :).
Jak by on powstał zgłaszam się tam na Moda :) ;)
Witam,

dobry pomysl - jestem za!

BTW: w Empiku od 03.11 bedzie Xbox Premium - pudelka juz stoja, ale puste. Ciekawe za ile w porownaniu do cen np: Allegro i innych ;)


Pozdrawiam,
 

Yuiren

New member
Powinny kosztowac 1599zl, ale moga zrobic jakas promocje. Co do dzialu Xbox to w sumie bylo by fajnie, tyle tylko ze przydalby sie moderator ktory znalby sie na wykozystaniu X360 jako HD net player. Bo jesli o podlaczenia chodzi to wszystko mozna strescic w 5 zdaniach...
 

marcin0903

New member
Cena Xboxa 360 Premium oficjalnie w Polsce to: 1699 zł. M$ powiększył stawkę :(.

A co do Moderatora to ja nim mogę być. Znam się na Xboxie 360, mam plazme PV60 :).

Może ktoś jest za moją moderacją?? :)
 

klemens007

New member
Premiera XBOX 360

W empiku od jutra jest promocja.Wykupując preorder za 3pln(płyta DVDz zajawkami gier) od 3.11 do 10.11 jest Xbox360 z grą KAMEO ZA 83PLN na 20 rat.Wpłata pierwszej raty po 3m-cy od daty zakupu.Jest to 100% wiarygodne info ponieważ sam taki preorder wykupiłem w empiku w saturnie.Co do pomysłu o dziale XBOX360 to jestem jak najbardziej za.Pozdrawiam:D
 

jjaro

New member
klemens007 napisał:
W empiku od jutra jest promocja.Wykupując preorder za 3pln(płyta DVDz zajawkami gier) od 3.11 do 10.11 jest Xbox360 z grą KAMEO ZA 83PLN na 20 rat.Wpłata pierwszej raty po 3m-cy od daty zakupu.Jest to 100% wiarygodne info ponieważ sam taki preorder wykupiłem w empiku w saturnie.Co do pomysłu o dziale XBOX360 to jestem jak najbardziej za.Pozdrawiam:D

Ja również potwierdzam tę informację (20 rat po 83 zł) oraz wyrażam zainteresowanie wzięciem udziału w dyskusji nt. Xboxa 360.

Popieram również kandydaturę Jooozka na Moda. To on jest pomysłodawcą i wydaje mi się, że ma pojęcie zarówno o sprzęcie jak i nt. gier.
 

szymonunion

New member
Witam Kolegow (a gdzie kolezanki???),

zaskoczyliscie mnie tym info - przedwczoraj bylem w Empiku w BlueCity i nie widzialem nigdzie takiego info - wiec... moze to przez to, ze to od 03.11 wchodzi? Ale piszecie, ze juz w to weszliscie - wiec trzeba bedzie to sprawdzic empirycznie. Moze dzis w GM sprawdze.


Pozdrawiam,
PS. popieram kandydature.
PS2. O MOD'owaniu bedziemy pisac czy ........ ? ;)
 

klemens007

New member
Uaktualnienie dashboardu Xboxa 360

Witam.Skoro ten dział ma się rozwijać to go rozwińmy.Od razu walę pytanie które interesuje nie jednego posiadacza 360-tki-skoro zmiany dashboardu obejmóją obsługę HD-DVD, formatu plików wideo WMV oraz rozdzielczości 1080p. to czy będzie sens zakupu przystawki HD-DVD?:confused:
 

czaki

New member
w MM kraków promo na 360 premium 1399 zł z gra jak narazie wczroaj bylo 50 sztuk wpadla banda handlarzy i nic nie zostalo :(
 

klemens007

New member
Witam. A ja wczoraj kupiłem w jednym z warszawskich empików za 1660 z grą kameo.20rat po 83pln .Tym całym preorderem nie ma się co przejmować(upoważniał on do kupna w tym systemie) ponieważ opuszczałem empik po 16 i byłem w tym dniu drugą osobą która kupiła xboxa a było ich naprawde sporo.PS. Juz samo Kameo zachwyca wykonaniem wiec cieżko jest mi wyobrazić sobie co pokaże Gears of War - . Pozdrawiam.
 

klemens007

New member
Problem Uzytkowniczki

Witam.Jak widzę masz xbox podłaczonego do SHARPA.Podłączyłaś prawie dobrze.Kabelki RGB podłącz pod d-sub czyli w przejsciówke którą otrzymałaś z tv.Pod wejściem d-sub w tv czyli Terminale EXT4 jest wejście na małego jacka .Tu podłączasz dzwiek tylko uwaga-musisz sobie sama dokupić przejściówkę (taka mała kostka z której wystaje mały jack i ma wejście na dwa czincza).Jest taka w mediamarkt i kosztuje 8,90-wiem bo sam taką kupiłem.Do tej "kostki"podpinasz zgodnie z kolorami czerwony i biały z drugiej wiązki przewodu od konsoli-żółtego nie używamy.Pamiętaj aby na kablu od konsoli przełączyć na HDTV.I tu ważna sprawa(prawdopodobnie tu leży twój problem),w tv wybierz żródło sygnału czyli EXT4 i w menu w opcjach mucisz zmienić żróło sydnału na component a u Ciebie jak się domyślam jest na(PC) RBG.Mam nadzieje ze po tych moich wywodach dojdziesz już co i jak.Jak by co to jeszcze pytaj .Pozdrawiam.Bymbył zapomniał-pamietaj żeby w ustawieniach konsoli wybrac odpowiednią rozdziałę czyli 720p lub 1080i a nie jak wyświetla w pierwotnym ustawieniu 430 czy jakoś tak
user_online.gif


Warn: (0%)
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
 
Ostatnia edycja:

klemens007

New member
PRO evo 6

Witam. Ztego co się dowiedziałem to nie będzie.Opóznienie premiery po polsku na PS2 spowodowana jest podobno fatalnym polskim komentarzem p.KOŁTONIA i spółki.Co do jakości polskiego komentarza to byłem ostatnio w warszawskiej ULTIMIE i dowiedziałem sie że fani ISS-a o wiesci o kiepskim polskim wydaniu olali preordery i łykaja anglika jak pelikan narybek.Pozatym wyczytałem w necie że wersja na xbox360 to praktycznie ta sama graficznie gra co na pleja oprócz lekko podbitej rozdziałki.Ja oprócz x360 mam jeszcze inne konsole ale pes-6 łyknę na plejaka bo po prostu jest tańszy a na xbox-sie360 fajerwerków graficznuch nie uświadczysz.Pozdrawiam
 

jjaro

New member
Są różne promocje na X360, m.in.:

* Empik - X360 + Kameo = 1.650 zł
* Electro World - X360 + drugi bezprzewodowy pad = 1.699 zł
* ultima.pl - X360 + Project Gotham Racing 3 + dostawa gratis = 1.699 zł
* digitalo.pl - X360 = 1.559 zł

Wrzucajcie więcej info o promocjach!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Mam straszne problemy z łączem, dział stworzony temat zamknięty.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry