Nie da sie wejsc w działa lg ?

PLANETA

New member
Tak jak w temacie jak kliknę w lg to pokazuje tylko ostatni temat ,a nie listę tematów . Do tego pisze czasem nieprawidłowe przekierowanie ocb pytam ,naprawcie to . :?:
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Panie ar2, wszyscy dobrze wiemy, że to nie jest rozwiązanie problemu. Należy zliwkidować przyczynę, a nie likwidować skutki. Wymiana serwera nie przyniosła efektu. Próbowaliście zatrudnić zawodowego informatyka? Czy nadal po tylu miesiącach, niedługo latach, nie da sie nic zrobić? Czy poddaliście sie już? Czy tak juz zostanie?
 

PLANETA

New member
No i zaś to samo forum sie sypie i zas nie działa , adminie czy macie zamiar to naprawić ,bo sytuacja robi się chora po prostu czekam na odpowiedz. ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co ciekawe, na jednym pc w firmie nigdy nie mialem i nie mam problemu natomiast na drugim na 2,3 przegladarkach wystepuja czesto bledne przekierowania, jedynie chrome zawsze dziala, za to na iPadzie zawsze jest ok.
Edit: wyglada na to ze wykrakalem, na ipadzie teraz mam bledne przekierowanie, nie mozna wejsc na swoj profil, jest podobnie jak na pc. Ciasteczka usuniete.
 
Ostatnia edycja:

PLANETA

New member
Tu trza kogoś kto sie na tym zna, jakiś Admin techniczny który uleczy tę chorą sytuację, 1 a dobrze ale widzę 0 odzewu admina forum, tak najlepiej cicho siedzieć i mieć spokój.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Pierwszy wpis o problemie jest 08.06.2011, wiec problem trwa już zdrowo ponad rok i nic. Nie ma czasu na zajęcie się problemem, nie ma kasy na zaplacenie powiedzmy 2 tys. dobremu informatykowi z zewnatrz na umowe o dzielo by zbadał i rozwiazał problem. Po co, nie ch już już tak zostanie, usuwajmy ciasteczka i cieszmy sie, ze jestesmy uzytkownikami forum.
 

PLANETA

New member
Jak nie wiadomo o co chodzi to o kasę , i o dobrego admina technicznego ,aby to zrobił 1 a porządnie ,to chyba jest oczywiste. Jak nie ma takowego to zrzutkę na niego na forum zrobić ,i wszystko sie da tylko chęci adminie .
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Widzę, że nie tylko ja wole stonowane kolory na ekranie. Biel daje po oczach, czego bardzo nie lubię, a niestety ogromna większość stron internetowych to czarne na białym :(
 
Do góry