Proponowane zmiany

masaj007

New member
Mam parę uwag/pytań oraz propozycji dla Forum.
Czemu Forum nie stoi na IPB? Daje dużo większe możliwości a jeżeli Forum a się dalej rozwijac to jedyna rozsądna platforma. Fakt trochę kosztuje ale zyskuje się dużo więcej a ilośc modów moze prztłaczać.
Czy telewizory da się poklasyfikowac czyli w tej cenie np. dane 5 modeli jest najlepsze a w innej inne 5? Napewno przyczyniło by się to do ułatwienia wyboru kupującym.
To narazie na tyle ;) Proszę włądze o ustosunkowanie się do podanych wyżej propozycji
Edycja:Może by jeszcze dodac dział stereo? Nie każdy chce miec kino domowe a mi tego brakuje
 
Ostatnia edycja:

masaj007

New member
Dlaczego prowokuje? Tytuł forum traktuje o obrazie HD ale nic nie mówi o dxwięku wiec dlaczego nie stereo? Ja np. nie chcę mieć kina domowego a wolę stereo
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
masaj007 napisał:
Mam parę uwag/pytań oraz propozycji dla Forum.
Czemu Forum nie stoi na IPB? Daje dużo większe możliwości a jeżeli Forum a się dalej rozwijac to jedyna rozsądna platforma. Fakt trochę kosztuje ale zyskuje się dużo więcej a ilośc modów moze prztłaczać.

Forum stoi na vBulletin system jest chyba droższy od IPB, a dodatków jest tyle, że nie nadążam śledzić połowy na vbulletin.org.

masaj007 napisał:
Czy telewizory da się poklasyfikowac czyli w tej cenie np. dane 5 modeli jest najlepsze a w innej inne 5? Napewno przyczyniło by się to do ułatwienia wyboru kupującym.

Coming soon... :cool:

To narazie na tyle ;) Proszę włądze o ustosunkowanie się do podanych wyżej propozycji
Edycja:Może by jeszcze dodac dział stereo? Nie każdy chce miec kino domowe a mi tego brakuje


Stereo już jest.
 
Do góry