Zmiana wygladu forum :-(

kamon

New member
Wedlug mnie zmiana niestety na gorsze. Jest to absolutnie nieczytelne. Wczesniej nowe watki zdecydowanie sie wyroznialy (niebieskie "ptaszki") w tej chwili trudno je wylapac. Mozna wrocic do starego wygladu ?
 

bebzun

New member
A moim zdaniem jest ok. Zmiany w grafice trochę ożywiły wygląd forum, nie zmniejszając jego przejrzystości. Dajmy sobie czas na przyzwyczajenie się do nowego wyglądu. Jednym się podoba innym nie ale to jest rzecz gustu.
 

hernu

New member
kamon napisał:
Wedlug mnie zmiana niestety na gorsze. Jest to absolutnie nieczytelne. Wczesniej nowe watki zdecydowanie sie wyroznialy (niebieskie "ptaszki") w tej chwili trudno je wylapac. Mozna wrocic do starego wygladu ?

Zgadzam się, znaleźć teraz nowy wątek jest trudno, a więc po co utrudniać sobie życie. Jak w przysłowiu: lepsze jest wrogiem dobrego.
 

kamon

New member
bebzun napisał:
A moim zdaniem jest ok. Zmiany w grafice trochę ożywiły wygląd forum, nie zmniejszając jego przejrzystości. Dajmy sobie czas na przyzwyczajenie się do nowego wyglądu. Jednym się podoba innym nie ale to jest rzecz gustu.

Jesli to ozywienie ma polegac na pogorszeniu orientacji to sie niestety w pelni udalo :confused:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Witam,

zmiana podyktowana jest koniecznoscia, mianowicie zabezpieczenia. Nie mialem jeszcze okazji skonfigurowac nic, dlatego prosze o cierpliwosc.

pozdrawiam
 

kamon

New member
ar2 napisał:
Witam,

zmiana podyktowana jest koniecznoscia, mianowicie zabezpieczenia. Nie mialem jeszcze okazji skonfigurowac nic, dlatego prosze o cierpliwosc.

pozdrawiam

Cierpliwosc jest po to by wystawiac ja na probe ale...ponawiam prosbe o poprawienie czytelnosci forum.
Dziekuje
 

hernu

New member
ar2 napisał:
Chodzi o niebieskie paski główne ?

Chodzi o to, że po wejściu na forum zamiast "niebieskich ptaszków" przy nowych wątkach (które były bardzo czytelne), widzę coś (jakieś tablice z przyczepioną kartką/kartkami), które są za cholerę nieczytelne :x

Może wreszcie zrezygnujemy z tego "udogodnienia"? :blagam:
 

autorus

New member
Jest lepiej ale... jak wchodzę na forum to za słabo jest zaznaczone czy jest coś nowego od ostatniego logowania. Tzn praktycznie wogóle nie widać.
A pozatym ok.
 
Do góry