Znak rozpoznawczy (nie tylko na samochód, ale i na koszulki?)

Status
Zamknięty.

xroma

New member
Bractwo strzeleckie ma swój znak. Spadochroniarze mają swój znak. I jeszcze wiele innych których przytaczac myślę nie ma sensu. Dlaczego by i nas nie "oznakować" ? :) Co byście powiedzili na powiedzmy naklejki na samochód i T-shirty ? Koszt niewielki a zawsze będzie się można odnaleść w tłumie. Rozmawiałem już ze znajomą która ma drukarnię. Jedna naklejka na transferze wyszła by około 3-6 zł. Jaki byłby koszt koszulki to jeszcze nie wiem. Wszystko jest do ugadania tylko pytanie czy wam się pomysł spodoba?

Może są wśrod nas graficy? :) Ja zaraz też coś naskrobie i przedstawie jakąś propozycję. Was też proszę o pomysły.

Byłoby fajnie stanąć w korku i zobaczyć na aucie przede mną kumpla z forum :)


UWAGA!:

Regulamin wątku!: Zgłaszając propozycję logotypu do tego tematu w formie graficznej autor zrzeka się wszelkich praw autorskich na rzecz właściciela portalu.
 

PAZ

New member
Jestem za, niestety nic nie naskrobię bo moje talenty rysunkowe nie predestynują mnie nawet do brania udziału w konkursach rysunkowych dla 3-latków;).
 

xroma

New member
Grafikiem nie jestem ale przyszedł mi do głowy taki prosty znaczek :)
 

Attachments

  • logo.jpg
    logo.jpg
    16,5 KB · Wyś: 8427

ThYX

New member
Fajny pomysł z naklejkami na samochód ... dla złodzieja. Patrzy kto ma naklejkę (czytaj: mam super TV i resztę sprzętu w domu) i tylko czeka aż odjedziesz z domu fajnie oznakowanym autkiem. Potem pozostanie tylko znaczek ....
Co do koszulek OK.
 

xroma

New member
ThYX napisał:
Fajny pomysł z naklejkami na samochód ... dla złodzieja. Patrzy kto ma naklejkę (czytaj: mam super TV i resztę sprzętu w domu) i tylko czeka aż odjedziesz z domu fajnie oznakowanym autkiem. Potem pozostanie tylko znaczek ....
Co do koszulek OK.
wiesz ile kosztuje sprzęt do nurkowania? i jest go zdecydowanie łatwiej zwinąć niz HIFI. Przewaznie wisi w garazu :) ale jakoś nurkowie się tym nie przejmują. ( a widziałem ich samochody wiele , wiele razy )
Zresztą temat ewentualnych kradzieży już był kiedyś poruszany na forum w temacie "Nasze zestawy"
Gdybyśmy tak mieli podchodzić do tematu...... Lepiej nic nie mieć , trzymać kase w banku i żyć jak Jaskiniowcy.....

Aha i jeszcze jedno , jest nas prawie 3500 - myślisz że wszyscy użytkownicy forum mają LCD'ki Plazmy i co nie tylko ?

P.S. Ja to bym się obawiał sąsiadów bardziej niż tej naklejki :)
 

kamon

New member
ThYX napisał:
Fajny pomysł z naklejkami na samochód ... dla złodzieja. Patrzy kto ma naklejkę (czytaj: mam super TV i resztę sprzętu w domu) i tylko czeka aż odjedziesz z domu fajnie oznakowanym autkiem. Potem pozostanie tylko znaczek ....
Co do koszulek OK.

Rozumujac w ten sposob to za koszulką tez trafi. Bez przesady.
 

dnc

Moderator
VIP
Moim zdaniem na koszulki powinno trafić logo we flashu, które pojawia się na górze strony (już po załadowaniu.) ładnie wygląda, jest kolorowe i rzuca się w oczy...

hdtv.jpg

Czarna koszulka i taki wielki napis z przodu!!!
 

ThYX

New member
xroma napisał:
wiesz ile kosztuje sprzęt do nurkowania? i jest go zdecydowanie łatwiej zwinąć niz HIFI. Przewaznie wisi w garazu :) ale jakoś nurkowie się tym nie przejmują. ( a widziałem ich samochody wiele , wiele razy )
Znam kilku nurków, i każdy - naprawde każdy miał kiedyś kradzież ... i to niekoniecznie z garażu. Po prostu gdzie pieniądze tam i złodzieje.

xroma napisał:
Zresztą temat ewentualnych kradzieży już był kiedyś poruszany na forum w temacie "Nasze zestawy"
Co innego pokazwać jak wygląda u kogoś w domu ... każdy jest anonimowy i nikt nie podaje dokładnego adresu.

xroma napisał:
Gdybyśmy tak mieli podchodzić do tematu...... Lepiej nic nie mieć , trzymać kase w banku i żyć jak Jaskiniowcy.....
Nie, nie o to mi oczywiście chodzi ;-) Ale naklejka na samochodzie to prawie tak jak szyld z firmą ochroniarską. Przy czym o ile taki szyld może odstraszać o tyle nalepka na samochodzie może zachęcać złodzieja.

xroma napisał:
Aha i jeszcze jedno , jest nas prawie 3500 - myślisz że wszyscy użytkownicy forum mają LCD'ki Plazmy i co nie tylko ? P.S. Ja to bym się obawiał sąsiadów bardziej niż tej naklejki
Ale nawet jeśli posiada lcd/plazmę 20% to znaczy zę 60% jest zainteresowanych tematem (czytaj ma przynajmniej część kasy na taki sprzęt.


Tak czy inaczej emblemat na samochód mi się nie podoba gdyż manifestuje to co posiadamy narażając nas na kradzież. Co do koszulki to nikt nie nosi koszulki cały rok a założenie koszulki z napisem A, B, C czy HDTV jest odbierane raczej w kwestii gustu.
 
Ostatnia edycja:

welshy11

New member
Głowiłem się nad tym pół dnia, wykorzystałem wszystkie możliwości jakie daje mi najnowocześniejsza technika...
 

Attachments

  • hdtv.JPG
    hdtv.JPG
    20,9 KB · Wyś: 1147

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
pomysł extra.
Ważne a nawet naważniejszy jest projekt.
Niech admin ogłosi konkurs z nagrodami.
pozdrawiam
 

Ru$lan

New member
xroma napisał:

Sugeruję aby w logo znalazł się jakiś elemeny związany z HDTV (pytanie tylko co); btw. przy poziomie wiedzy technicznej naszego społeczeństwa obawiam się o zdrowie/życie osób noszących koszulki z napisem HDTV - dla laika do coś na wzór HWDP a za to można w zęby pałą zarobić...
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
HMmm proponuję np satelitę ? oczywiście chodzi mi o część kosmiczną :)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Będzie, będzie konkurs :) jakoś jutro lub po jutrze się zacznie i będzie trwać 2 lub 3 tygodnie.

można się szykować :)

P.S. co powiedzie na przykładowe hasło

hdtv.com.pl
Team Poland
 

JAREK

New member
Hasło dobre i chyba takie powinno być. Wzór Nr 2 XROMA graficznie jest bardzo dobry.Widać z daleka i natychmiast rzuca się w oczy. Nie mniej jednak, jak napisał Ru$lan, może źle się kojarzyć i cyt."pałą w zęby można dostać". Ja wiedziałem o co chodzi ale pierwsze co mnie uderzyło po oczach to krzyż zbliżony do tego, którego używali pewni dżentelmeni wiele lat temu.
Niewątpliwie przydałby się jakiś grafik.
 

zps

New member
znak graficzny

Czytam prawie wszystko na tym forum,piszę po raz pierwszy.Mam własną drukarnię i zatrudnionych grafików.Pomysł z własnym znakiem jest sympatyczny w ciągu tygodnia przedstawię propozycje graficzne .Pozdrowienia
 
Status
Zamknięty.
Do góry