Zasady kultury na forum !

xroma

New member
Żadna to nowość. Najpierw trzeba było przeczytać to i to a nie od razu pisać. Po Polsacie nikt niczego dobrago się nie spodziewa więc nie było zainteresowania.

kamon w którym miejscu wypowiedź arsenal'a jest niemiła , obraźliwa lub poprostu niegrzeczna.
 

kamon

New member
xroma napisał:
kamon w którym miejscu wypowiedź arsenal'a jest niemiła , obraźliwa lub poprostu niegrzeczna.

Wybacz, ale jesli tego nie zauwazasz to mozemy miec problem z dalszym rozwinieciem tematu. To forum jak kazde zreszta jest po to by dzielic sie newsami, pomagac sobie i wspolnie rozwiazywac problemy zwiazane z naszym ukochanym hobby, a nie traktowac z buta " Żadna to nowość. Najpierw trzeba było przeczytać to i to a nie od razu pisać". Poza tym jak czytam po pierwszym wejsciu na forum " Wszystko związane z HDTV oprócz wszelkiego rodzaju wyświetlaczy. Za umieszczanie wątków o LCD, plasmach itp, z miejsca będą bany! Odpowiednie działy znajdują się w kat. VIDEO!" to juz boje sie dalej zagladac. Ktos nieopatrznie zlamie zelazne zasady i po ptokach, juz ma bana. Bylo jeszcze pare innych kwiatkow np. ar2 ale nie bede ich teraz przytaczal, po prostu wydalo mi sie to nie na miejscu.
 

bart

New member
Jesli moge wtracic - porzadek na forum musi byc, bo inaczej mamy tworczy chaos, ktory skutecznie utrudnia zycie. Szczegolnie przy tak zywym forum jak hdtv.
Natomiast pierwsze ostrzezenie od admina powinno isc na priva, bo publiczne pionowanie nowych na forum srednio sie kojarzy.
Jak ktos robi recydywe, no to dostaje czerwona kartke (tutaj przydalby sie sedzia Iwanow z dzisiejszego meczu :).

pozdr
 

kamon

New member
bart napisał:
Jesli moge wtracic - porzadek na forum musi byc, bo inaczej mamy tworczy chaos, ktory skutecznie utrudnia zycie. Szczegolnie przy tak zywym forum jak hdtv.
Natomiast pierwsze ostrzezenie od admina powinno isc na priva, bo publiczne pionowanie nowych na forum srednio sie kojarzy.
Jak ktos robi recydywe, no to dostaje czerwona kartke (tutaj przydalby sie sedzia Iwanow z dzisiejszego meczu :).

pozdr

Dokladnie tak jest na innych forach, nie mniej zywych (jak to ujales) niz to. Najpierw ostrzezenie, a jesli to nie pomoze to czerwona.
 

dnc

Moderator
VIP
Po pierwsze!!!
DeeBass nie jest początkującym, ponieważ ma juz kilkanaście postów. Gby miał 2 albo 5 to możliwe, że trzeba by delikatniej podejść do sprawy, ale nie w tym wypadku. Jeśli temat był już wałkowany moderator ma prawo, a nawet obowiązek wskazać co jest źle i w razie konieczności zamknąć temat (co też zostało uczynione). Arsenal wskazał co i jak i po sprawie. Nie rozumiem tej dyskusji. Nikt nikomu nie powinien w tej kwestii robić wyrzutów, ponieważ jak ktoś jest na bierząco, to wie co w trawie piszczy. To, że Polsat miał próby HD, to naprawdę nie jest żadna nowość!!! Arsenal zwrócił DeeBassowi na to uwagę wskazując konkretne strony. Moim zdaniem Arsenal zagrał fair.
Jeśli chodzi o wieczorny mecz, to lepiej nie przywoływać decyzji i postawy sędziego, bo jak widziałem do czego doprowadził swoimi "ruchami", to jak dla mnie, powinien sędziowac ligę wiejską, a nie mecz na MŚ. Ale to tak a propos.
Jeśli ktoś nie zgadza się z opiniami Moderatora powinien wysłać na PW info do niego i do admina. Moim zdaniem ten zatarg (to nie jest do końca adekwatne sformułowanie) powinien natychmiast zostać zakończony ponieważ wprowadza nerwową atmosferę, a nasza SPOŁECZNOŚĆ technologiczna XXI wieku winna podchodzić do pewnych spraw, jak ta, bez nerwów i zaogniania sytuacji.
 

kamon

New member
dnc napisał:
Po pierwsze!!!
DeeBass nie jest początkującym, ponieważ ma juz kilkanaście postów. Gby miał 2 albo 5 to możliwe, że trzeba by delikatniej podejść do sprawy, ale nie w tym wypadku. Jeśli temat był już wałkowany moderator ma prawo, a nawet obowiązek wskazać co jest źle i w razie konieczności zamknąć temat (co też zostało uczynione). Arsenal wskazał co i jak i po sprawie. Nie rozumiem tej dyskusji. Nikt nikomu nie powinien w tej kwestii robić wyrzutów, ponieważ jak ktoś jest na bierząco, to wie co w trawie piszczy. To, że Polsat miał próby HD, to naprawdę nie jest żadna nowość!!! Arsenal zwrócił DeeBassowi na to uwagę wskazując konkretne strony. Moim zdaniem Arsenal zagrał fair.
Jeśli chodzi o wieczorny mecz, to lepiej nie przywoływać decyzji i postawy sędziego, bo jak widziałem do czego doprowadził swoimi "ruchami", to jak dla mnie, powinien sędziowac ligę wiejską, a nie mecz na MŚ. Ale to tak a propos.
Jeśli ktoś nie zgadza się z opiniami Moderatora powinien wysłać na PW info do niego i do admina. Moim zdaniem ten zatarg (to nie jest do końca adekwatne sformułowanie) powinien natychmiast zostać zakończony poniważ wprowadza newrową atmosferę, a nasz SPOŁECZNOŚĆ technologiczna XXI wieku winna podchodzic do pewnych spraw, jak ta, bez nerwów.

Czyli co ? Kto nie idzie z nami ten przeciwko nam ? ;)
To zaden zatarg, na pewne rzeczy trzeba po prostu zwracac uwage co niniejszym uczynilem i dalej czynil bede jesli zaistnieje oczywiscie taka potrzeba (chyba, ze mnie zbanujecie i zamkniecie watek :p )

Pozdrawiam
 

arsenal

Moderator
VIP
Też jestem zdziwiony tą reakcją. Dlaczego "Żadna to nowość"? Bo nią nie jest. Nie ten dział. Pokazanie gdzie było już o tym pisane, też nie uważam za obraźliwe. To jedno z moich zadań na tym forum. "Najpierw czytaj i szukaj, potem pisz i pytaj". Zasada stara jak sam internet.Tyle z mojej strony.
 

JAREK

New member
Zachowanie "przy stole"

Ludzie ! Niezależnie od subiektywnych racji każdej ze stron, muszę zauważyć, że mamy teraz naprawdę upalne dni i każdy ma nerwy naciągnięte jak postronki czyt. zwiększoną wrażliwość nerwową. W związku z tym proponuję najpierw wejść do chłodnej wanny lub/i uprawiać seks, a poźniej zasiadać do klawiatury. Zdecydowanie będzie lepiej.
Pozdrawiam wszystkich i idę do wanny.
 

dnc

Moderator
VIP
kamon napisał:
Czyli co ? Kto nie idzie z nami ten przeciwko nam ? ;)
To zaden zatarg, na pewne rzeczy trzeba po prostu zwracac uwage co niniejszym uczynilem i dalej czynil bede jesli zaistnieje oczywiscie taka potrzeba (chyba, ze mnie zbanujecie i zamkniecie watek :p )

Pozdrawiam

Eee tam! Za zwrócenie uwagi, kulturalnie, jeszcze nikogo nie wyrzucowo. Myślę, że i na tym forum też tego nie będzie.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
przewrażliwienie słoneczne

autor wątku coś chyba przewrażliwony od słońca.
Arsenal jak najbardziej w porządku i niech tak trzyma!
 
Do góry