Zwycięzco konkursu, gratuluję szczęścia - narzekania, problemy, uwagi konkursowe.

brodacz

Active member
Bez reklam
Zapisać się w grudniu po to tylko by napisać 3 posty i zgarnąć nagrody to naprawdę trzeba mieć duże wsparcie na górze. Oczywiście mam na myśli "Niebiańską" górę. Żadną inną. Proszę mnie już więcej nie banować (nic złego redakcji ani kikiemu nie zarzucam). I nie liczyć na kolejne wpłaty. Mogliście to rozegrać subtelniej. Wesołych świąt...


ADMIN: ZMIENIONO NAZWĘ TEMATU I ZOSTAWIAM JAKO OFICJALNY WĄTEK ODNOŚNIE KONKURSÓW.
 

bre3no

Member
też to zauważyłem i napisałem, ale mój post (temat) został natychmiast usunięty :(

edit.
kolego brodacz bana pewnie dostaniemy a temat za chwilę wyląduje w koszu.



Zwycięzca założył konto, wpłacił kasę i wziął udział w konkursie i od tamtej pory aż do dzisiejszego wieczoru był przyczajony, normalnie wejście smoka hehe
 
Ostatnia edycja:

SławekSS

New member
Bez reklam
No akurat nie jestem w temacie, bo tylko raz czy dwa razy brałem udział w konkursach i w jednym na jedno z pytań nikt nie odpowiedział prawidłowo(w/g mnie). na dobra sprawę byłem pewny wygranej, no ale okazało się, ze nie. Później analizowałem to pytanie wiele razy i stwierdziłem, ze może się mylę, nie wiem. Odpuściłem sobie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brodacz - gratuluję .
Nie każdy tak jak Ty potrafi wznieść się
Ma wyżyny by pogratulować konkurencji zwycięstwa .
Myśle że otworzyłeś na przyszłość dobrą drogę
radości i braku zawiści
Gratulacje od innych to szacunek świadczący
Klasie samego siebie.
Jeszcze raz gratuluję pomysłu

C.k
Zwycięzca płaci podatek zgodnie z przepisami
Jak dobrze pamiętam kilka razy
wygrałeś nagrody .

bre3no
W konkursach na tym forum jak możesz sprawdzić wygrywali Ci którzy mają 2000 wpisów
, Ci którzy majà 300 wpisów ale rownież Ci
Którzy mają jeden wpis.
Osobiście mi to tioto kto wygra
Ja nie biorę udziału w losowaniu
Ale opluwanie kogoś że trafił
Tego jeszcze na tym forum nie było

Żeby było jasne !
Konkursy będą w dalszym ciagu
Nie będzie zastrzeżenia że wygrywać mogą tylko Ci z większym stażem
Przed szczęściem każdy ma jednakowe szanse
Nie upoważnia mnie to do tego żeby ubliżać np zwycięzcy totolotka że trafnie wytypował liczby
 
Ostatnia edycja:

babcia

New member
Małe wyjaśnienie:
1) o konkursie dowiedziałam się pocztą pantoflową i po prostu postanowiłam spróbować;
2) nie udzielałam się na forum i w przyszłości raczej się to nie zmieni, bo żaden ze mnie forumowicz-aktywista, ale to - o ile dobrze pamiętam- nie było wymagane do wzięcia udziału w konkursie;
3) tak, zapłacę podatek zgodnie z przepisami;
4) zamierzam w dalszym ciągu cieszyć się z wygranej.

Życzę wszystkim Wesołych Świąt!
 

c.k

Klub HDTV.com.pl
vip
Kiki - owszem, wygrałam kilka razy, ale same drobiazgi, od których nie musiałam płacić podatku ;)

Zawiść? Bo ja wiem? po prostu były małe wątpliwości i na forum był ten temat poruszony.
Jeśli chodzi o totka to nie zazdroszczę, jesli już bym miała wygrać to wolę "5" niż "6" bo z szóstką za dużo problemów, fałszywych przyjaciół i w ogóle ;)
Jestem mistrzynią w skreślaniu liczb obok tych wygrywających :D

Babcia - mam nadzieję, że nie żywisz urazy i będziesz cieszyć się z wygranej. Można powiedzieć, że to był "fuks nowicjusza" ;)

Możesz zdradzić, jak zareagowałaś, jak dowiedziałaś się o wygranej? były piski radości, podskoki? :D
 

bre3no

Member
bre3no
W konkursach na tym forum jak możesz sprawdzić wygrywali Ci którzy mają 2000 wpisów
, Ci którzy majà 300 wpisów ale rownież Ci
Którzy mają jeden wpis.
Osobiście mi to tioto kto wygra
Ja nie biorę udziału w losowaniu
Ale opluwanie kogoś że trafił
Tego jeszcze na tym forum nie było

Przedstawiłem tylko swoje wątpliwości i jak się okazało nie tylko ja je miałem.
Jeśli możesz to wskaż mi którymi to słowami "oplułem" użytkownika babcia?
Bardzo często w naszym kraju mamy do czynienia z różnymi przekrętami (w internecie są jeszcze częstsze) więc nie dziw się, że ludzie są podejrzliwi i nieufni.
Poruszyłem sprawę posiadania kilku kont przez jedną osobę i wypadało by to w przyszłości napisać czarno na białym czy jest to dozwolone czy też nie.

To tyle z mojej strony, WESOŁYCH ŚWIĄT
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
A ja się dziwie, że kikiemu się chce robić konkursy dla ludzi, którzy potem tego nie szanują. Kto jest od początku forum ten wie, że sam organizowałem wiele konkursów i losowań, w których można było wygrać cenne nagrody. I co ? I oczywiście naród się odezwał o przekrętach, a że to tak powinno być, a że to inaczej. Jakby ktoś chciał zrobić przekręt to by nie wystawiał w ogóle nagrody do konkursu, tylko by ją zabrał i nic o tym nie mówił. Zresztą nie chce mi się pisać na ten temat. Wg mnie to tylko marnowanie czasu, bo zawsze się ktoś znajdzie komu coś nie pasuje i zacznie stęlać na innych. Postuluję o całkowite zlikwidowanie konkursów.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Postuluję o całkowite zlikwidowanie konkursów.

Wiem, że po moich ostatnich postach mogę zapomnieć o jakimkolwiek nowym konkursie, więc ich likwidacja mnie nie dotyczy. Pachnie mi jednak hipokryzją organizowanie konkursu jedynie dla niebieskich (tu całkowicie Was rozumiem bo pozyskanie kasy na działalność ma kluczowe znaczenie - też nie chciałbym robić za frajer) po czym stwierdzenie, że może ich w ogóle nie być. Więc kto chciałby wpłacać kasę ? Mówiąc wprost tylko ten konkurs przekonał mnie do zapłacenia za cały rok z góry. Jednak forma w jakiej się rozwijał bardzo mnie zniesmaczyła. Czy naprawdę nie można było rozdzielić nagród na większe grono forumowiczów ? Większość użytkowników nie poprze mnie bo boi się konsekwencji, ale wierzcie mi, że na konkurencyjnym portalu zawrzało i to nie dzięki mnie. Postarajcie się w przyszłości nie popełniać takich błędów.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ja już dawno nie organizuje konkursów dzięki ludziom takim jak TY i inni mogą tylko Tobie podziękować. Myślisz że konkursy przyciągają tysiące osób do nas na stronę? Sprawdź statystyki konkursów gdzie trzeba się choć trochę wysilić... Na kilku wpisach się kończy. Konkursy są po to aby umilić czas i ktoś zawsze poświęca swój aby to zorganizować. A po każdym konkursie znajduje się co najmniej jeden brodacz...

Nie uważasz, że decyzja o tym jaki konkurs i ile nagród dać należy do organizatora a nie do CIebie? A może to ktoś inny powienien decydować? A dlaczego akurat ten konkurs był o podanie ceny a nie wymyślenie nazwy to też złe było? O ile wiesz bo jesteś na forum od dawna większość konkursów było dla wszystkich. Jakieś uwagi krytyczne wobec tego też masz? Insynuacje o baniu się konsekwencji też nie są na miejscu z tego co widzę to wygrałeś kilka nagród i co oddałeś je innym, ktoś Ci zabrał czy jak? Skasowano Twoje posty w skończonym konkursie a ty piszesz o banowaniu?

Jak chcesz to przecież możemy się dogadać, możesz zorganizować na forum swój własny konkurs i założę się, że się znajdzie co najmniej 1 osoba, która stwierdzi, że go ustawiłeś. Gdy sam wygrywałeś nagrody, co sprawdziłem, to też było coś nie tak?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
To chyba nie do mnie wypowiedź, bo o ile dobrze pamiętam jest to pierwszy konkurs w którym uczestniczyłem. A już na pewno nigdy niczego u was nie wygrałem. I wierzcie mi, w przeciwieństwie do zwycięzcy nie jestem tu dla nagród, lecz dlatego ,że Wasz portal jest mi bardzo pomocny (jak i mam nadzieję ja pomagam innym). Konkursy traktuję jako dodatkową fajną zabawę. Mam nadzieję, że po tym małym zgrzycie nadal fajną pozostanie.
 

morzin123

New member
Przyznajcie szczerze że w temacie konursów różnego radzaju losowań zawsze pojawiaja się wątpliwości i czy dotyczy to lotka, rozwiązania krzyżówki panoramicznej, czy chociażby tego nieszczesnego konkursu na forum, ot taka natura ludzka trak było, jest i bedzie.


Są ŚWIĘTA Panie i Panowie.

Chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha i więcej wiary w ludzi.

Pozdrawiam !!

A zwycieżczyni konkursu po ludzku - szczerze gratuluję.
Nie dopatrujmy się wszędzie spisków.
 
Do góry