Podstawy użytkowania forum: Jak szukać treści na forum

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Podstawy użytkowania forum:


wyszukiwanie fraz czyli "sharp polska" wyszukiwarka będzie szukać dokładnie podanej frazy

Istnieje możliwość wyszukiwania po rdzeniu wyrazu - wyszukiwarka zwraca zbiór haseł zawierających wyrazy z tym rdzeniem, końcówkę wyrazu należy zastąpić "*". Przykład: wpisując panas* otrzymamy wyraz z początkiem panas i wszystkimi końcówkami występującymi w tematach, czyli panasonic, panasonica, panasonicowi itd.

Wyszukiwanie zaawansowane. Konstruując odpowiednie zapytania, Użytkownik ma możliwość zawężenia wyników wyszukiwania. To przykładowe konstrukcje zapytań i charakterystyka wyników wyszukiwania:

wpisując sharp polska, otrzymamy zbiór haseł zawierających wyrazy sharp i/lub polska

wpisując +sharp +polska otrzymamy zbiór haseł zawierających oba wyrazy i sharp i polska

wpisując sharp +polska otrzymamy zbiór haseł, w którym może wystąpić sharp i musi wystąpić polska

wpisując -sharp +polska otrzymamy zbiór haseł zawierających wyraz polska, a nie zawierających wyrazu sharp.

Jeżeli jakiś wątek jest duży a chcemy znaleźć ściśle określoną kwestię, zaznaczamy w zaawansowanym szukaniu, "pokaż jako posty".
 

podcastolog

New member
sposoby wyszukiwania

No nie ja jestem jakiś ułomny
proszę o bardziej łopatologiczne wyjaśnienie i krok po kroku na przykładzie powiedzmy sprzętu:

1. Philips cinema theater 5.1
2 Toshiba TV '32 LCD
 

PLYWAL

New member
telewizor LCD 40 A656A1FXXU

Mam problem z samsungiem kupionym 2-lata temu w 2010r w sklepie internetowym,chodzi o to że
poprzez HDMI mam podłączoną N chodzi super .Kupiłem 2 dni temu BLU-RAY samsung D6900 i telewizor nie współpracuje z nim choć ustawiłem Aneyet+ w telewizorze i na BLU-RAY ,poprzez kabel "cinch"który napołaczeniu tych urządzeń działa oczywiście z mniejszą rozdzielczością.Wypróbowałem kable HDMI
1.3 oraz 1.4 i nic PROSZĘ O PORADĘ
 

rebamarvin

New member
Jeśli występują u kogoś błędne przekierowania należy wykasować wszelkie pliki cookies i historię z rozszerzeniem hdtv.com.pl ze swojego komputera, lub użyć drugiej przeglądarki.
 

borsmaciej

New member
żeby założyć wątek nie trzeba mieć określonej ilości wpisów. wchodzisz w interesujący Cie dział forum i tam u góry po lewej masz przycisk nowy temat. Klikasz i piszesz :)
 

pantomima

Banned
Screeen zrzutu obrazu

Pytam raz kolejny , w którym miejscu złamałem regulamin , kogo obraziłem tymi słowami , tym postem ?
Ślepy by dostrzegł , że nie jest on skierowany personalnie, w żadnego konkretego użytkownika forum ! Nie ma w tym poście wulgaryzmów itp . Nie odnosě się on do żadnej konkretnej osoby .
Za co dostałem punkty karne ?
 

Attachments

  • Screenshot_20200106-202630_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200106-202630_Samsung Internet.jpg
    28,8 KB · Wyś: 38

pantomima

Banned
Za "cieńki' i dziurawy, to z pewnością ma portfel na Oleda ten jeden***


Kogo uraziłem tymi słowami , kim jest ten "jeden" drogi adminie , który poczuł się tak urażony ???

To był żart w odpowiedzi na pytanie , komentarz kolegi . Widać jak byk , że nie odnosi się do nikogo konkretnie .Został rzucony w przestrzeń wirtualną...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam Panto, właśnie się zastanawiałem jakiś czas temu co się podziało, że taka cisza, a tu ban powiadasz był, czy punkty? ; )
 
Do góry