Zaznacz wszystkie fota jako przeczytane - problem

Forest89

Active member
Bez reklam
Witam. Zauważyłem, że funkcja oznaczenia for jako przeczytane coś fixuje. Wyskakuje komunikat (zobacz poniżej).





O co chodzi?
 

marfm76

New member
Dzisiaj też nie działa :(
Cały czas to samo:
"Your submission could not be processed because a security token was invalid.
If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error."
 

marfm76

New member
Czy tak już będzie zawsze?
Czyszczenie"ciasteczek" pomogło na błędne przekierowania -ale na pojawiający się komunikat już nie :(
 

marfm76

New member
Czy ktoś tu zagląda? Czy da się coś zrobić z tym komunikatem czy nie ma na to sposobu?? To jest strasznie irytujące....
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
ciężko nam dojść do problemu ponieważ nie otrzymujemy takiego komunikatu, prosimy użyć funkcji dzisiejsze posty ze strony głównej i sprawdzić czy wtedy fora są oznaczone jako przeczytane.
 

tysma

New member
Mam ten sam problem, otrzymuje komunikat:
Your submission could not be processed because a security token was invalid.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.


Mam jeszcze inny problem, to przy okazji zapytam. Jest tak, że najnowsze posty mam na samym początku (strony 1,2...), a najstarsze na końcu tzn. Na pierwszej stronie na samej jej górze mam wyświetlane najnowsze posty np. z godziny 20:00, a pod nimi stasze np. z 19:40.
Powoduje to, że nienaturalnie musze czytać wątek z dołu do góry. Gdzie to można zmienić w ustawieniach?
 

psiaja

Member
widzę, że nic się nie dzieje z tym tematem, więc go podbijam..

"szybkie menu" - "oznacz wszystkie fora jako przeczytane" i .. i w odpowiedzi dostaję komunikat "Your submission could not be processed because a security token was invalid.
If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error."

Ponowne wyszukanie "Dzisiejsze posty" z szybkiego menu i ciągle widnieją wszystkie posty..

Kochani Admini.. Pomóżcie, bo człowiek się gubi ;)
 

psiaja

Member
siedzę na W7 x64 a przeglądarki to Chrome 31.0.1650.57 m i FF 19.0.2
ani tu ani tu funkcja oznaczania działów jako przeczytane nie działa.. Dla pewności czyściłem przeglądarki z cache, ciasteczek.. Na nic..
 
Do góry