Co się dzieje ze strefą testów dla klubowiczów?

radoskur

New member
Mam mieszane odczucie co do członkostwa w klubie HDTV. Ostatni sensowny test telewizora (nie licząc taniej toshiby 40XV733) dla klubowiczów był w listopadzie 2009 roku. Nie wiem za co płacimy członkostwo skoro nie ma o czym czytać. Rozumiem była zima to była większa sprzedaż itp - mogło czasu nie być. Ale teraz mamy lato i cały czas jakieś wzmianki od kikiego że mam nowe toshiby, sharpy, LG, że samsung też się bardzo poprawiły - ale testu żadnego, totalne 0. Może czas na kawę na ławę i powiedzieć, kiedy i jakie testy będą i czy w ogóle będą?
 

markus_19

New member
Musze sie zgodzić z powyższą opinią. Od jakiegoś czasu brakuje ciekawych testów dlatego tez z rezygnowałem z opłacania członkostwa. A chętnie przeczytałbym recenzje nowości.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
zmienialiśmy style koncepcje, systemy i oceny.
Teraz będzie to ujednolicone .

Dziś pierwszy test .

Natomiast tylko dla niebieskich zostaną przeprowadzone konkursy z nagrodami w ramach "rekompensaty"
 

darcun

New member
Bez reklam
Jak rozumiem,teraz dostęp do testów będa mieli wszyscy ,a na osłodę dla "niebieskich" w ramach "rekompensaty" konkursy z nagrodami?:hmm:
 

zaz

Member
witam
zmienialiśmy style koncepcje, systemy i oceny.
Teraz będzie to ujednolicone .

Dziś pierwszy test .

Natomiast tylko dla niebieskich zostaną przeprowadzone konkursy z nagrodami w ramach "rekompensaty"

Czy "dziś pierwszy test" oznacza testowanie zmiany stylu, koncepcji idt. czy test nowego sprzętu, bo prawdę mówiąc nie zauważam ani jednego, ani drugiego - a to "dziś" było wczoraj.
 

radoskur

New member
@zaz

To takie ruskie zaraz - taka moda teraz. Dobrze że chociaż zamówienia realizują szybko bo tutaj to ja nie liczę na jakikolwiek test do końca miesiąca albo i dłużej...
 
Do góry