problemy z powiadomieniami

bartolinio

New member
witam
zaobserwowałem takie dziwnego nieco babola

mianowicie subskrybuję powiadomienia do kilku tematów, powiadomienia te oczywiście działają ale nie zawsze tak jak powinny...
przykład:
wieczorem dostaję powiadomienie że pojawiła się odpowiedź w temacie X (nic nie klikam, nie sprawdzam tego)
później dostaję powiadomienie że pojawiła się odp. w temacie Y (również nic nie robię)

po jakimś czasie klikam sobie linka w mail'u dotyczącym tematu Y, by sprawdzić treść, ładuje mi się forum, pokazuje wiadomości od ostatniego czytanego (czyli tak jak powinno być), czytam do końca i wyłączam

tematu X nie ruszam, zostawiam sobie na rano :)
rano odpalam pocztę i okazuję się ze ktoś coś napisał w temacie Y i mam do tego powiadomienie (czyli ok) ale ktoś też przez noc napisał coś jeszcze w temacie X i dostałem powiadomienie mimo, że nie zaglądałem do tego tamatu :(

efekt jest taki że jak kliknę by sprawdzić nowe posty w temacie X to przenosi mnie chyba do postów umieszczonych w czasie ostatniej wizyty na forum a nie ostatniej wizyty w danym wątku

czyli podsumowując powiadomienia się dublują i nie wiem czym to jest spowodowane, ale wygląda tak jakby system odnotowywał sobie każdą wizytę na forum jako wizytę na obserwowanych wątkach :/


sorki że to co napisałem jest zagmatwane ale prościej nie potrafię wytłumaczyć o co mi chodzi ;)
 
Do góry