Niebieskie litety - masakra!!!

awujotka

New member
Bez reklam
Drodzy administratorzy - miejcie dobro uzytkowników forum na pierwszym miejscu - zlikwidujcie te niebieskie litery na dzień dobry, toż to bije po oczach jak diabli! Spędzam baaaardzo dużo czasu przy komputerze - czytając (z racji wykonywanego zawodu) i wierzcie mi, tego koloru,szczególnie na czarnym nie da się czytać. Błagam, posłuchajcie apelu wrażliwych kobiecych oczu - przywróćcie biel:) Z pozdrowieniami i "mroczkami w oczach" Awujotka
 

awujotka

New member
Bez reklam
No cóż, napisałam post powyzej, jak tylko wgrała mi się strona główna www.hdtv.com.pl i przywitały mnie niebieskie literki na czarnym tle. Dlatego napisałam tego posta. A teraz już są białe:):):)
 

bary

New member
Witam,
Od dłuższego czasu czytuję to fajne forum i postanowiłem się wreszcie zarejestrować. A zrobiłem to głównie ze względu na możliwość zmiany tematu kolorystycznego o którym jest powiedziane pod poniższym adresem: http://www.hdtv.com.pl/forum/faq.php?
korzystanie z forum z jego czarnym tłem jest szczerze frustrujące :( po ciężkim dniu pracy.
Nie mam pojęcia czy jestem już całkiem niewidomy od czytania białych liter na czarnym tle, ale nie mogę znaleźć zmiany tematu kolorystycznego po zalogowaniu.

Pozdrówka,
Robert
 

lechkon

New member
czarne tło

Witam
Powiem krótko-to jest tak jak w tej piosence Młynarskiego" Co by tu jeszcze spieprzyć panowie co by tu jeszcze...."
Miliony ludzi pisze i czyta na białym tle ale nasi adminy pewnie chcieli być oryginalni-polecam cytat z piosenki j.w:x
 
Do góry