Nowy soft

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Witam

Proszę o opinie i uwagi na temat nowego forum, planowana jest także zmiana softu strony głównej.

Zmianie uległ podział tematów na forum, a na dniach dojdze regulamin i moderatorzy.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ta opcja powinna działać jutro, po jutrze... teraz wystarczy wybrać zakładkę nowe posty i już :)
 

tuptus55

New member
No jestem na urlopie a tu takie zmiany. No szata graficzna przypadła mi do gustu. Brak najnowszych postów to jest pewien niedostatek. Regulamin forum hmm to chyba będzie cud jak się pojawi ;). Gorzej się korzysta z emotikonek i nie ma tagów HTML !!!!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
W jakim sensie gorzej z emotikonek sie korzysta? a co do znaczników html to są tylko że w "edytorze"
 

Grzegorz

New member
Nie widzę PW pod postami, albo jest nie tam gdzie szukam albo nie ma.
Co z prywatnymi wiadomosciami na nowym sofcie ?

OK, doczytałem sie - trzeba je aktywować w profilu, dokładnie w ustawieniach.
IMHO - to nieporozumienie, jako domyślną opcją dla PW, to powinno być - włączone. Forum powinno ułatwiać kontakt i wymianę informacji - przecież po to jest.
 
Ostatnia edycja:

xroma

New member
Wystarczy kliknac na nick uzytkownika a rozwinie sie lista polecen. PW tez.

Co do samego forum - czy mozna by w koncu uruchomic "ciasteczka" ?
 

kristoferson

New member
Nowy temat

No a moze by tak TEMAT poswiecony zakupem resiverow hdtv wiem ze jeszcze nie ma ich duzo ale juz sie powoli pokazuja takie jak np. humax 1000 przszukiwanie calego forum zeby znajsc jakies informacje na temat skrzynek jest troche uciazliwe ale musze dodac ze jestem milo zaskoczony wasza praca tylko tak dalej Kristof
 

TOmeKK

New member
Jest lepiej, ale trzeba się przyzwyczaić. W poprzednim sofcie - na zawsze w skrzynce nadawczej były moje posty np. do janunia i nowego 66. Mam nadzieję, że tutaj tak nie będzie.
Absolutnie brakuje listy ostatnich postów po wejściu na forum - przyzwyczajenie.

Czasami korzystam z gprs (blueconnect), stąd pytanie - czy kolor tła ma znaczenie na szybkość ładowania się strony?

Czy nie lepiej się pisze czarne na białym (jasnym)?
Pozdr.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Przecież jest lista ostatnich postów, co do skórek, to będzie kilka do wyboru.
 

nowy66

New member
TOmeKK napisał:
... nadawczej były moje posty np. do janunia i nowego 66. .....

Tomekk, spróbuje teraz wysłać do mnie, te stare (zaległe) - zobaczymy jak teraz działa. Bo wtedy niczego nie dostałem. Sorry za prywatę a nie na temat
pzdr
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Dobrze by było gdyby każdy sprawdził w swoich ustawieniach czy ma włączone prywatne wiadomości i zaawansowany edytor WYSIWYG
 

TOmeKK

New member
@nowy66
Musisz zmienić ustawienia, żeby dostawać PM. Znowu się nie powiodło, ale może dobrze, nauczka dla wszystkich. Lepiej jak ar2 zmieni to dla wszystkich - da się?

Pozdr.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Nom szukam tej opcji, tyle że niestety trzeba ją w kodzie znaleźć bo z panela admina nie ma :???:
 

egons

New member
Opcja usuń w dziale kupie sprzedam

Witam!
Przydała by się opcja usuń oczywiście mozliwość usuwania miałby tylko autor danego postu albo możliwość edycji w raz z tematem, a to z tego względu że dana oferta jest nieważna i niepotrzebnie widnieje w dziale ogłoszeń.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
dział ogłoszeń będzie co jakiś czas czyszczony, zawsze, można wysłać PW do mnie lub do moderatorów i post zostanie usunięty.

pozdrawiam
 

marsonek

New member
TOmeKK napisał:
czy kolor tła ma znaczenie na szybkość ładowania się strony?

Jeśli kolor background wywolany jest przez przegladarke (HTML i inne) - nie ma to znaczenia ZADNEGO.

Chyba ze background jest jpg-iem.

Pozdrawiam
 

imatx

New member
Tworzenie Posta

Witam, jestem nowy i niestety za NIC niemoge sie doczytac jak napisac posta kiedy mi wyskakuje napis:


imatx, nie masz dostępu do tej strony z powodu:. Starasz się dostać do zamkniętej strefy Klubu hdtv.com.pl (więcej informacji TUTAJ)
Temat mógł zostać zamknięty przez administrację
Nie dokonałeś jeszcze pełnej aktywacji konta


Nie staram sie dostac do strfy klubu
Temat "Co kupić?" chyba raczej nie zostal zamkniety:D
Pelna aktywacje konta juz dokonalem (mysle o kliknieciu na link w mailu ktory podalem przy rejestracji):D


Chyba w zlym miejscu napisalem ale niemoglem znalesc bardziej zblizonego tematem, za co przepraszam jezeli taki istnieje:D

Dzieki za odp.:D
 
Do góry