Klub, testy i opłaty!!!

Status
Zamknięty.

maciekk@maciekk

New member
Szukam TV dla siebie...dlatego od jakiegos czasu buszuje po tej stronie w poszukiwaniu informacji a poniewaz na ogolnym forum nie znalazlem nurtujacych mnie odpowiedzi wszedlem w obszar platnych testow.

I tu totalne rozczarowanie. Wiekszosc testow jest po prostu stara! Brak opisu nowych modeli! Czuje sie oszukany!
I to tyle !
 

markus_19

New member
Ja również wszedłem w strefę płatną w celu odnalezienia tego jedynego TV (z pośród wielu na rynku z którego co jeden to ma inny bajer i jest tym najlepszym) który pozwoli mi nacieszyć się oglądanym obrazem. Przeczytałem prawie wszystkie testy i ciągle mam mętlik w głowie, brakuje mi jakiejś tabeli podsumowującej wszystkie te testy.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Drogi maciekk@maciekk, zapewne przed subskrybowaniem dostępu do strefy testów czytałeś tą stronę:

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=104906#post104906

Jest tam odnośnik do spisu wszystkich testów, tak samo jak taki odnośnik jest na stronie głównej oraz w dziale o forum i serwisie, skróty do ostatnich testów umieszczane są na stronie głównej serwisu i stronie głównej forum, myślę, że łatwo znaleźć zawartość testów i nikt nie ukrywa jakie testy znajdują się na stronie.

Pozdrawiam
 

k0val

New member
maciekk@maciekk napisał:
Jest tam odnośnik do spisu wszystkich testów
**** co nie zmienia faktu ze nie ma testow tych najbardziej intererujacych modeli.
Maciekk
nie wyżywaj sie tak to nie te forum gdzie każdy klnie :???:
wydaje mi sie że sytuacja z płatnymi testami jest wystarczająco jasna nie wiem czego sie spodziewałeś? - może wielkiego słonia na złotym łańcuszku :hmm:
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Proponuję spróbować samemu opracować test pojedynczego urządzenia, a przekonacie się, że wymaga to naprawdę sporo czasu, wysiłku i pewnej dozy wiedzy.

ArtS :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry