Problemy z forum?

-AS-

New member
Witam,
chciałem zapytać czy jestem jedynym, który ma problemy z dostaniem się na forum? Próbowałem od wczoraj od godziny ok 20tej, udało mi się wejść na stonę dopiero teraz pierwszy raz (próbowałem w sumie parę ładnych razy). Caly czas wyskakują jakieś dziwne błędy - a to problem z serwerem, a to 'file not found - 404'. Dziwna sprawa, bo nie dzieje mi się tak z żadną inną stoną, dlatego zadaje pytanie tutaj - czy to wina mojego komputera? Czy Wy też tak macie?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Od wczoraj od godz 20 były problemy, mamy nadzieję, że zostały całkowicie usunięte.

Przepraszamy za przerwę w działaniu serwisu.
 

ZbojMadej

New member
Witam:)
Mi tez stronka nie wchodzila,ale jak napisal sam WÓDZ ar2 problemow juz niet.Dzien bez naszego forum to dzien wielce stracony! pzdr:eek:k:
 

mgomski

New member
też myślałem, że firefox3 dał ciała ....
a tak przy okazji, udało się wam zainstalować firebug-a w tym nowym firefox-ie?
 

dienekes' shade

New member
Dziwne rzeczy dzieją się na tym forum :rolleyes: Od 2 dni wejście na stronkę graniczyło z cudem (niezależnie od przeglądarki), a teraz posty sprzed 2-3 godzin najzwyczajniej zniknęły. Przykład: z wątku o MGS 4 (sub forum PS3) zniknęła odpowiedź na mojego posta (który aktualnie jest ostatni). WTF :confused:

EDIT. Ho ho ho, ładnie...Odpowiedź szakala wróciła. Ciekawe na jak długo :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

yaneq

New member
Bez reklam
trafiłem do konkurencji, gdy forum nie działało... pomyślałem, że zmieniliście design... na szczęście forum wróciło. ff3.0 właśnie je rozdziewicza :)
 

klolik

New member
To raczej nie wina FF 3.0. Nie zmieniałam nic w konfiguracji i miałem to samo co inni. Usiłowałem przez 2 dni w różnych godzinach (7-16) i nic. Błędy, file not found itp.
A zauważyłem nasilenie złości :-x :x :twisted: wobec innych gdy nie mogłem przejrzeć choć przez chwilę w ciągu dnia ulubionego forum :(
Czy to podchodzi pod uzależnienie :D ? Leczyć już to czy jak :hmm: ?

Popieram poniższe stwierdzenie:
ZbojMadej napisał:
Dzien bez naszego forum to dzien wielce stracony!
 

yaneq

New member
Bez reklam
Czy ja napisałem, że to wina FF3.0?
Do adminów informacja, aby zmienić datę... Posty wyświetlają się z 2007 roku.
 

siwy25

New member
ufff :) wreszcie wszystko gra, a wczoraj myślałem że już fisia dostanę;) bo ni jak z HDTV forum kontaktu złapać nieumiałem!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Po długiej walce, 1,5 dnia gdy wczoraj wieczorem wróciliśmy tylu użytkowników zaczęło wchodzić na stronę, że serwer nie dał rady, więc w nocy admini wzięli się znowu do pracy i został zmieniony serwer na mocniejszy.

Jeśli zauważycie jakieś błędy prosiłbym o bezpośrednie kierowanie do mnie.

Pozdrawiam
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
chyba znowu mieliśmy rollback bazy danych

straconych zostało troche postów, w tym długi i obrzydliwy paszkwil p.Patusia w wątku o Agito... szkoda, nie będziemy mieli się nad czym popastwić :p;)
 
Do góry