Problem z wczytywaniem stron HDTV

RheeTCT

New member
Zwracam się z prośbą o radę,ponieważ od kilkunastu dni mam problemy z wczytywaniem stron HDforum.Przedtem wszystko było OK.Czy są jakieś problemy z serwerem portalu?
Sądzę jednak,że błąd tkwi gdzieś "u mnie".Sprawa wygląda tak:klikam link do jakiegoś wątku,czy kolejnej strony i przeglądarka zaczyna wczytywac po czym się zatrzymuje.Na pełne wczytanie strony muszę czasem czekac 3-4 min!!!Nie stwierdziłem tego problemu na innych stronach/portalach.Używam Opery przez Neostradę 2 Mb.Próbowałem zmieniac różne ustawienia ,ale to nic nie daje.Sprawdzałem prędkośc połączenia-jest OK.
Może ktoś wie jak sobie z tym poradzic,albo zna przyczynę?
Mam pewne podejrzenia dotyczące reklam na stronach,które często się w ogóle nie wczytują.Poza tym wydaje mi się ,że wystąpienie tego problemu wiąże się z wygaśnięciem mojej subskrypcji Klubu "niebieskich"-wtedy nie było reklam.
Jeszcze jedno -to zjawisko nie występuje zawsze tzn.zdarza się,że wszystko śmiga idealnie.Ale b.rzadko niestety.
 
Ostatnia edycja:

RheeTCT

New member
No to długo sie nie nacieszyłem.Dziś znowu wszystko się ślimaczy.Na pełne załadowanie tej strony czekałem prawie 3 minuty,a otwarcie okna "odpowiedz na wątek"- kolejne 1,5.Czy tylko ja tak mam?Czy tak różne jest obciążenie sieci,serwerów itd?
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeśli ktoś ma problemy prosiłbym o wpisywanie godziny w którym doświadczył walki z serwerem.
 
Do góry