Walka ze spamem!

MJot

Member
coś wlazło na forum i gryzmoli azjatyckimi znaczkami

zwie się 080528jk

Administratorzy, co Wy na to?:hmm:
 

klolik

New member
A wiesz co to takiego Raportuj zły post? To taki znaczek przy każdym poście. Wystarczy kliknąć i powiadomić, odpowiednie osoby się tym zajmą.
Z adnotacją do czego służy:
Note: This is ONLY to be used to report spam, advertising messages, and problematic (harassment, fighting, or rude) posts.

Ale rzeczywiście ostatnio pojawiło się tego trochę i nie tylko z krzaczkami.
 

MJot

Member
oczywiście masz rację, tylko że wlazło tego tyle na raz (w kilku albo nawet kilkunastu kolejnych postach), że wyglądało to na mocno zorganizowane działanie,
nie znam się na mechanizmach ataków spamu i innego chłamu, a nie chciałbym, żeby coś się na tym forum podziało niedobrego
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Staramy się usuwać na bieżąco, nie są to roboty spamowe tylko ludzie którzy spamują. W razie zauważonego spamu proszę informować moderatorów lub mnie.

Pozdr.

Edit: został zbanowany cały rząd adresów ip z których przychodził spam, jeśli będzie kolejny proszę dawać znać.

Pozdr.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Właśnie włączyłem skrypt zapobiegający wysyłaniu linków przed osiągnięciem 5 postów, na razie jako test na forum, zobaczymy jak się przyjmie/nie przyjmie. Od teraz powinniśmy mieć spokój ze spamem.
 

Markko

New member
Mam 6 postów. Ten jest 7 i nadal nie mogę dodawać linków i zdjęć :(

Edit:
to chodzi o 5 postów w danym wątku?
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Proszę wyczyścić cache przeglądarki i spróbować ponownie, nie wiemy dlaczego niektórzy użytkownicy nie mogą wklejać linków po 5 postach.
 
Do góry