Wyrozumiałość

pawek

New member
Czy mamy jakies nowe zwyczaje na forum ? Kiedys jak ktos zle umiescil post to byl on przenoszony itp. A teraz tylko "........... temat zamykam ":twisted:

Rozumiem ze balagan jest meczacy ale zawsze mi sie wydawalo ze mamy na forum dobre duszki ktore moga to uporzadkowac. Mam nadzieje ze nie zostane zamkniety :krol:
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wydaje mi się, że nie wymaga specjalnego wysiłku przeczytanie ze zrozumieniem nagłówka działu w którym się umieszcza post. Są tam też opisane konsekwencje jakie grożą. Natomiast przenosić można posty sensowne, a nie pytanie po raz 1000 - jaki LCD kupić.
Znaczy to, że piszący ma w nosie innych użytkowników, moderatorów i jest strasznie leniwy. Na większość interesujących kogoś tematów informacje są już na forum. Wystarczy wciśnąć przycisk Forum, a potem dział LCD - naprawdę zajmuje to dużo czasu? Zresztą w regulaminie jest wyrażnie napisane, żeby nie tworzyć powtarzających się wątków.

Zresztą nie każdy jest takiego zdania jak Ty - poczytaj
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=25246 .

Nie mam wyrozumiałości dla leniwców, bo mój czas też jest cenny. PZDR

A duszki na forum wcale nie są dobre:p

ps. Niby dlaczego Twój wątek ma być zamykany. Jest umieszczony w dobrym dziale i dotyczy jego tematyki? Z drugiej strony nieco poniżej jest wątek założony przez ulysse i w sumie powinieneś się tam dopisać. Co Ty na to na przenosiny??
 
Ostatnia edycja:

pawek

New member
Chodzilo mi tylko o poczatkujacych forumowiczow dobrze pamietam jak sam sie staralem zglebiac tajniki :roll: hdtv aby bylo to niedawno.Pozatym sam nie lubie powtarzajacych sie watkow albo umieszczania tego samego w roznych dzialach.
Pozdrawiam :eek:k:
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Początkujący mają u nas szczególne prawa- najczęściej nie otrzymują punktów za swoje "przewinienia":) PZDR
 
Do góry