Ciągle mnie wyrzuca z zalogowania!

jtd

New member
Bez reklam
Po waszej zmianie serwera na nowy, logowac sie moge tylko na kilka minut po czym mnie wyrzuca i znow sie musze zalogowac... Mam viste i kasperskiego, o co chodzi ?
Tak mam tylko na waszej stronie, nigdzie indziej.
 

jtd

New member
Bez reklam
No dzieki KIKI, jak bym tego nie wiedzial ;) Zaznaczam to i tak mnie wyrzuca.
 
Ostatnia edycja:

pmich

New member
Sprawdź, czy nie zmienia Ci się adres IP. Ostatnio tak miałem, jak pracowałem na UMTS. Co kilka minut dostawałem nowego IP i musiałem się logować (co prawda do innego systemu, ale zabezpieczenie na IP działa tak samo).

Paweł
 

timbot

New member
Bez reklam
sproboj dodac hdtv.com.pl do witryn zaufanych
skoro masz wiste to stawiam, ze masz i explorera:
klikasz narzedzia/opcje internetowe, wybierasz zakladke Zabezpieczenia, klikasz na kategorie witryny zaufane, klikasz guzik witryny, klikasz dodaj witryne (domyslnie bedzie hdtv.com.pl)
dodatkowo mozesz ustawic dla witryn zaufanych pomiom Niski zabezpieczen

jesli to nie pomoze, to byc moze kasperski czysci ci cookies co jakis czas, wtedy sproboj w kasperskim dodac hdtv.com.pl jako zaufana witryne, ktorej wszystko pozwalasz :) (jesli ufasz systemowi oczywiscie ;) )

Ja tez pracuje czesto na komorkowym necie, ale jesli sie rwie i sam sie odnajduje po chwili, to nie zmienia ip, chyba ze sie gubi siec i łączy całkowicie od nowa (rozlacz/polącz) (chyba ze np. jak sie nie uzywa oprogramowania dostarczonego przez operatora, to moze wtedy po zgubieniu sygnału od razu sie samo łączy i daje nowy ip)
 
Ostatnia edycja:
Do góry