Błąd w konkursie?

Status
Zamknięty.

km1963

New member
Bez reklam
Aukcje
Wiem że to jest zabawa ale czy aby wszyscy bawią się tak samo ?;)
ale do rzeczy poświęciłem troszkę czasu i przyjrzałem się wszystkim postom i co z tego wynikło :
oto wpis organizatora zabawy KIKIego

Kilka osób było bardzo blisko - ale jeszcze nikt nie trafił. - post 238
Na tę chwilę to „bardzo blisko” ostatecznej cyfry zaproponowane przez głosujących wynosi 6,32 i 6,51:cool:


Cena mocno obstrzelana - ale jeszcze nie padła - choć wadawało się że już dawno padnie .
powodzenia - post - 886
Na tę chwilę „cena mocno obstrzelana ” tylko że nic się nie zmieniło w głosowaniu :rolleyes: czyli najbliższe ostatecznej wygranej t.j 6.43 to nadal 6,32 i 6,51

Do postu 1240 z godz. 15:48 jest już 6:42 i 6:44 i 6:45 ale organizatorowi wyraźnie zabrakło czasu lub adekwatnych sformułowań czy może wytrawnie stopniuje napięcie?;)

post 1332 godz. 19:22 głos organizatora uspokaja i pociesza jednocześnie dając nadzieję na przyszłość:)
oczywiście ze czuwamy.
System jeszcze nie wykrył trafnej odpowiedzi . Zawsze wydaje mi się że cena jest tak prosta że już pierwsza osoba trafi.
Chcieliśmy też zrobić podpowiedź ale byłoby to nie fair w stosunku do tych co już głosowali.
Ale następny konkurs będzie z opcją podpowiedzi.
Będzie to szczególny sposób podpowiedzi - "trzy koła ratunkowe"
A do wygrania będzie tym raze super telewizor LCD 32 X 20 Sharpa full hd.
Cena jest prosta i wszystkim się kojarzy tylko nie mają szczęścia :p

6,43 po raz trzeci i na tym dla mnie koniec strzela jedwym(post 1490 usera @jedwym o godz 00:16)

Już myślałem że nagroda zostanie na następne losowanie. Ale gdzież tam
6,43 zł i jest jedwym - rzutem na taśmę zagarnął Kino domowe Sharpa HTCN 400 - gratuluję.
Podaj dane na priw do wysyłki . post 1496 godz. 0:22 i KIKI kończy tą zabawę (aukcję) a przecież można było ją przedłużyć nie wszyscy z zarejestrowanych zdążyli zagłosować:D

I jeszcze cytat z zasad konkursu „Konkurs trwa do 19.02.2008 do godz. 24.00”

Gratulacje dla zwycięzcy:) któremu udało się trafić ( niestety po czasie ale uznanym przez Organizatora ):roll:

Pozdrawiam
 

fido

New member
No nie bardzo po czasie bo ztego co widzę czas forum jest wyprzedzony do realnego o 1 godzinę...
 

km1963

New member
Bez reklam
fido napisał:
No nie bardzo po czasie bo ztego co widzę czas forum jest wyprzedzony do realnego o 1 godzinę...

A w regulaminie był podany czas letni czy zimowy bo nie doczytałem;)

pozdrawiam
 

jedwym

Klub HDTV.com.pl
vip
Na forum źle czas się wyświetla. Nie była 24, tylko 23.

P.S.
Za to teraz pisze 23 w tamtych wpisach. Tak, jak powinno być.

P.S.2.
Z tego, co zauważyłem, to jak jest się zalogowanym, to jest normalnie czas. A jak nie, to wtedy 1 godzina do przodu.
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Witam,

Po ostatniej awarii serwera, serwerownia źle ustawiła czas w biosie, już jest poprawione, dziękujemy za wskazanie błędu.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry