Edycja własnych postów.

pos

New member
Witam Wszystkich,

czy ktokolwiek z Was ma problemy z edytowaniem własnych postów?

Pytam, gdyż jakiś czas temu działało prawidłowo, a dzisiaj jak próbowałem wyedytować jeden ze swoich postów, to miałem jedynie opcję "cytuj" na dole posta, a edycji nie ma.

Pozdrawiam,
Paweł
 

ankos100

New member
pos napisał:
Witam Wszystkich,

czy ktokolwiek z Was ma problemy z edytowaniem własnych postów?

Pytam, gdyż jakiś czas temu działało prawidłowo, a dzisiaj jak próbowałem wyedytować jeden ze swoich postów, to miałem jedynie opcję "cytuj" na dole posta, a edycji nie ma.

Pozdrawiam,
Paweł

Witam wszystkich.Jestem świeżym członkiem klubu a to jest mój pierwszy post.Wykorzystałem odpowiedź, żeby go zamieścić, ponieważ nie potrafię znaleźć na stronie głównej funkcji tworzenia własnego postu (może mi ktoś podpowie jak to robić?). W związku z wyposażeniem domu w sprzęt RTV mam wiele pytań i chciałbym prosić Was o kilka dobrych rad. Z góry dziękuję za pomoc a szczegóły w następnym wejściu.
Andrzej
 

dnc

Moderator
VIP
Jeśli chodzi o edycję to musiał być jakiś problem techniczny. Na dole strony jest kontakt do programistów forum więc spróbuj sie tam zgłosić bo Ar2 nie ma. Jest na CES w LV.

Jesli chodzi o dodawanie nowych tematów.
Wchodzisz na wybrany przez siebie dział. Ponad poszczególnymi watkami jest ikonka "Nowy Post" Można źle go odczytać, ale chodzi o nowy temat.
Pamietaj by pisac w dziale, którego pytanie dotyczy. I nie wpisywać tego samego tematu w kilku miejscach, ponieważ będą one kasowane a użytkownik odpowiednio nagradzany.
 

pos

New member
Dzięki dnc, najprawdopodobniej był to problem techiczny, bo na chwilę obecną wszystko działa poprawnie.

Pozdrawiam,
Paweł
 
Do góry