Czy administracja oszczędza miejsce na serwerze?

-AS-

New member
Witam,
zauważyłem, że wyraźnie jest oszczędzane miejsce na serwerze, zamykane są tematy, dawane są rady, aby się nie cytować, łączone są posty, itd.

Więc moje pytanie brzmi czy faktycznie oszczedzacie miejsce na serwerze i przez to skracacie wszystko co tylko jest możliwe, czy tylko odnoszę takie mylne wrażenie?

Nie rozumiem tego, bo na innych forach takie rzeczy się nie dzieją (wiem jakie odpowiedzi dostane - idź na inne fora). I proszę tego nie traktować jako atak, pytam bo zżera mnie ciekawość.

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

PS. mam pytanie też odnośnie tematu "LCD czy plazma", temat został zamknięty co jest dziwne samo w sobie, ale dlaczego został skasowany mój post w nim?? Co tam takiego napisałem, że został usunięty?
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Nikt nie oszczędza miejsca na serwerze, na razie nie trzeba, posty jednego użytkownika jeden pod drugim łączy się, aby utrzymać porządek na forum i zachować przejrzystość tematów. To samo tyczy się cytowania. Z tego co się orientuję to większości dużych serwisów jest to normą, jakby się miało czytać wątek w którym każdy cytuje wypowiedź na 1000 znaków to samo przewinięcie tematu zajęłoby...

Posty zostały skasowane aby nie prowokować kolejnej wymiany zdań na ten temat z powodu agresywności kolegi bluray, a Twój post zniknął ponieważ bez sensu było zostawiać go bez wypowiedzi poprzednika.

P.S. wyjaśnienia na temat kasowania postów wyjaśnia się poprzez PW.

Pozdraiwam :krol:
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
PS. mam pytanie też odnośnie tematu "LCD czy plazma", temat został zamknięty co jest dziwne samo w sobie, ale dlaczego został skasowany mój post w nim?? Co tam takiego napisałem, że został usunięty?


Domyślałem sie ,że sie wkurzysz na wycofanie swojego posta(na moją skrzynkę doszedł = OK) Będziesz musiał sie przyzwyczaić iż niekiedy na naszym forum dyskusja zaczyna wrzeć i cud że nie ida za tym "bluzgi" ale oto już dba Wielki AR ,ktory ucina to szybko

POZDRO !
 

-AS-

New member
Ok, dziękuję za odpowiedź.

Problem polegał na tym, że nie udało mi się nawet przeczytać odpowiedzi na mój post. Napisałem go, następnie wróciłem do pracy i zajrzałem na forum dopiero jak wróciłem z pracy, zastałem temat zamknięty i mój post usunięty - myślałem, że skierowane to było do mnie.
 
Do góry