Nie mam dostępu do forum

emin

New member
Witam,

Mam taki problem od 24 czerwca, że w domu nie mam dostępu do strony hdtv i forum. Pojawia się info "Przepraszamy, przerwa techniczna, serwis jest przenoszony na nowy serwer". I tak jest od miesiąca. A w pracy mam normalny dostęp do strony i forum i właśnie stamtąd piszę. Tylko, że teraz mam okres urlopowy i w pracy jestem sporadycznie. Ten problem z dostępem nie zależy od przeglądarki internetowej, kasowałem pliki cookie i też nic nie pomogło. Komendą ping sprawdziłem adres IP strony i zauważyłem, że mam 2 różne numery: z domu 85.25.143.236 zaś z pracy 194.24.174.49
To tak jakbym z domu miał dostęp tylko do starego serwera hdtv.
Byłem u swego dostawcy internetu i tam jest wszystko w porządku.
Nie wiem co mam zrobić, aby móc mieć do Was dostęp w domu?
Może na starym serwerze dajcie przekierowanie na nowy?
Czekam na jakieś rady.
Pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Wg moich informacji stary serwer jest wyłączony, czy na wszystkich przeglądarkach jest taki sam efekt ?
 

emin

New member
ar2 napisał:
Wg moich informacji stary serwer jest wyłączony, czy na wszystkich przeglądarkach jest taki sam efekt ?

Mam zainstalowaną Operę i FireFoxa i na nich nie działa. Internet Explorera wywaliłem, nie mam do niego zaufania, ciągle jest dziurawy.
Zastanawia mnie jeszcze sprawa firewalla - czy on nie daje jakiegoś przekierowania. Mam zainstalowany darmowy program AVAST, przeglądałem jego ustawienia, ale nic ciekawego w sprawie strony hdtv nie zauważyłem.
System mam XP professional. Aha i jeszcze jedno - w domu nie mam stałego numeru IP - mam przydzielany dynamicznie czy automatycznie.
 

emin

New member
Pomogło czyszczenie rejestru, zrobiłem aktualizację opery, no i teraz mam normalny dostęp do strony.:cool: Nareszcie.:)
 
Do góry