Klub HDTV abonament i sms-y

muniek241

New member
Witam,
tak się zastanawiam czy nie można by wprowadzić opcji opłaty abonamentowej w klubie za pomocą sms-ów ? Na pewno było by to szybkie i wygodne :)
Aha. Wiem że tak naprawdę z sms-a tylko około 1/2 jego wartości idzie dla danego serwisu, ale myślę że można by sensownie opracować system przeliczania sms-a na czas trwania abonamentu.
Co o tym sądzicie ?
Pozdrawiam
Piotrek
 

arosek22

New member
Osobiscie uważam, że zrobienie przelewu raz na rok/pół roku nie zajmuje duzo czasu ( no chyba, ze nie posiada ktos konta internetowego - wtedy to inna historia).
Mam tylko nadzieję, że beda przypomnienia dotyczące kończacego sie abonamentu :D
 

arosek22

New member
A tak na marginesie - nie wiem czy ktoś pamieta sprawę tworzenia logo i wszystkich tego konsekwencji?
Chodzi mi o poruszony temat koszulek, naklejek itd. - wiem ze za te pieniadze, ktore placimy za roczny abonament nie dostanie sie darowej koszulki czy naewt naklejki na samochód ale ... ja np chętnie zapłace za takie gadżety (oczywiscie rozsądne pieniądze), tylko niech ktoś zajmie się produkcja i kolportarzem ;)
 

muniek241

New member
sms-y - no to czekamy

Witam,
no to widzę że to nie tylko mi by ułatwiło życie :)
Do KiKi-ego (lub admina). Jest szansa na to że sms-y zaczną działać w tym tygodniu ? A jeśli nie, to kiedy ?
Pozdrawiam
Piotrek
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Witam,

W tym tygodniu a nawet miesiącu są małe szanse na uruchomienie systemu SMSowego, przyczyna jest prosta... portal otrzymałby jedynie ok 40% z kwoty SMS'a.

Istnieją najróżniejsze możliwości dokonywania przelewu, np. można to zrobić będąc na poczcie etc.

Być może zna ktoś lepszego operatora?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Niestety są z tym problemy, brakuje rąk do załatwienia tego. Jeżeli macie namiary na pewną i dobrą firmę proszę przesłać na PW.
 

Zigi

New member
Wiem, że cieżko w to uwierzyć ale istnieją osoby które nie mają internetowego konta bankowego. Osobiście dla mnie płacenie przez sms-y byłoby zdecydownie lepszym rozwiązaniem choćby było 2x droższe.
Zresztą nie tylko dla mnie - wiele osób dosłownie na kilka godzin przed zakupami szuka informacji o modelu i wtedy kilkudniowy poślizg nie bardzo im odpowiada. A tak bach sms i mają możliwość sprawdzenia szukanych informacji.
 
Do góry