Punkty reputacji

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Były problemy na nowym serwerze :(, coś pechowa ta reputacja. Cały czas nie można ustawić aby prawidłowo to działało :/
 

SCOTI

New member
Do czego są wam potrzebne punkty reputacji. Czyżby ten kto ma ich więcej, posiada większą wiedzę i jest lepiej traktowany na tym forum. Dla mnie nie mają one żadnego znaczenia.
Pozdrawiam
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
SCOTI napisał:
Do czego są wam potrzebne punkty reputacji. Czyżby ten kto ma ich więcej, posiada większą wiedzę i jest lepiej traktowany na tym forum. Dla mnie nie mają one żadnego znaczenia.
Pozdrawiam

skoro sa to niech działająa jak nie to usunąć.. całkowicie

po to są :p
 

SCOTI

New member
Widzę że Tobie szczególnie zależy na punktach reputacji. Napisać od września 237 postów to faktycznie niezły wynik.
Pozdrawiam
 

many

New member
Kto wie niech odpowie. Kto przyznaje punkty r. ? Za co?
Wydaje mi sie ze nie zasluzylem na zaden pnkt bo tylko zadaje pytania na tym forum i nie wiele wnosze...:mrgreen::p
 

timbot

New member
Bez reklam
te standardowe, wyswietlane teraz to tylko za posty,
ale jakies jeszcze sa pozostalosci po poprzednim serwisie i mozna sobie przekazywac punkty dla osob, ktore uznajemy ze nam pomogly, ich poglad jest w ustawieniach profilu.
kiedys byly one widzoczne tez przy kazdym poscie, ale teraz cos sie zmienilo i nie wiem jak to w koncu dziala :)
 

timbot

New member
Bez reklam
wybierz szybkie menu/ustawienia bedziesz mial liste jaka dobra dusz ci przyznala punkty, te na zielono sa wyswietlana przy nazwie uzytkownika
 

klolik

New member
No wiesz, może u Ciebie coś pokazuje ale np i mnie nikogo, a punkt jest :hmm:
Też kiedyś szukałem od kogo, ale nie znalazłem nigdzie.
 

dnc

Moderator
VIP
Punkty może przyznać odgórnie np Ar2. Stąd możesz widzieć, że punkty są, ale nie wiadomo od kogo. Najważniejsze, że są i to się liczy.
 
Do góry