zginęła sygnatura

hubio

New member
Raptem sama z siebie wyłączyła mi się sygnatura i nie mogę jej nigdzie znaleźć w ustawieniach... Help :)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
W związku z kumulacją spamu "załącznikowego" obecnie na serwerze wyłączono sygnatury dla standardowych kont, badana jest sytuacja i możliwe rozwiązania.
 

hubio

New member
W związku z kumulacją spamu "załącznikowego" obecnie na serwerze wyłączono sygnatury dla standardowych kont, badana jest sytuacja i możliwe rozwiązania.

Ok dzięki za odp. Akurat jak zrobiłem ją po kilku latach wyłączyliście je po 24 godzinach :( Ja mam zawsze pecha :) ale rozumiem powód.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
W sumie dobrze, bo ostatnio tego spamu od.... i jeszcze troche.

Dodajcie mozliwosc sygnatury powyzej 100 postow.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
badamy ruch i statystyki, planujemy zakończyć badania za ok tydzień do dwóch, następnie będą podejmowanie decyzje
 

Jam Nius

piszę
Sygnatury powinny być widoczne od dłuższego czasu, rozumiem, że jednak coś nie tak. Prosiłbym o podesłanie screena na hdtv[at]hdtv.com.pl
 

Kamil_89

Member
Sygnatury powinny być widoczne od dłuższego czasu, rozumiem, że jednak coś nie tak. Prosiłbym o podesłanie screena na hdtv[at]hdtv.com.pl


po prostu nie ma możliwości ich ustawienia, brak takiej opcji.

2reh8r8.jpg
 

Dingo

Member
No widze ze chyba bedzie trzeba zaczac sygnaturke sobie recznie wklejac na koniec kazdego posta, bo sygnatur jak nie bylo tak nie ma...
 

Dingo

Member
Zadziała się w końcu coś w tym temacie?

Może administratorzy tego forum potrzebują pomocy specjalistów IT? Na pewno kilku się znajdzie pośród użytkowników!
 
Do góry