zginęła sygnatura

Dingo

Member
Przecież dopiero 6 miesięcy minęło od momentu zasygnalizowania tego problemu. Nie wymagajmy zbyt wiele! Zgłoszenie musi przecież nabrać mocy - leżakować jak dobre wino.

A na poważnie to strasznie mnie wqr..a takie olewanie tematu. Tym bardziej że jestem człowiekiem z tak zwanej branży (IT) i na podobne traktowanie naszych partnerów/klientów NIGDY nie moglibyśmy sobie pozwolić.
 

dmk84

New member
Wow! Jeszcze z 10 lat na forum i się dorobię sygnatury którą miałem od poczatku:D chyba że trzeba zacząć nabijać bzdetne posty aby dobić do 500
 

Intenso

Banned
Tu raczej chodzi o spam.
U mnie sama wskoczyła sygnatura.
Niektórzy zakładają konto na forum a potem w sygnature wpisują jakieś reklamy i odnośniki do reklam.

Wiecie może jak wyłączyć powiadomienia które przychodzą na maila, mówiące ze subskrybuje dany temat?
 
Ostatnia edycja:

Dingo

Member
Nie jestem pewien czy od 500 postów włącza się sygnatura. Widziałem użytkowników z ponad tysiącem postów, którym sygnatury zaginęły. Poza tym to czemu ma służyć taki limit? Przecież zacznie się postowanie bzdurnych komentarzy żeby nabić licznik tylko! A sprawę reklam spokojnie moderatorzy mogą wyłapać i banować użytkowników.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Na dzień dzisiejszy sygnatury zostają dla kont klubowych oraz wspierających forum.
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Bardzo dziwna polityka z sygnaturami. Na sąsiednim forum HDTV Polska, takiego cyrku nie ma!
I oczywiście żadnej odpowiedzi na post powyżej.
A tu moja sygnatura poniżej.
Denon AVR-X4000 + Emotiva XPA-7gen 2 + Emotiva XPA-3gen 3 + VELODYNE DD 15 plus, Pioneer BDP-LX91, Sharp LC-60LE840E. LG47"670S. Projektor JVC RS2 - Adeo tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + GX-FX + GX100. Do zamontowania oczekują 4 kolumny sufitowe Dali Phantom H-80. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Monster Cable HDMI 1000HD+QED Signature HDMI. Połączeniowe:Qed Signature Audio S. Listwy przepięciowe: Monster Power HTS 5100 + HTS1000x2. Sieciowe: Monster Powerline 400, OyaideTunami, Furutech FP-3TS20 i wszystko :eek:k:
 
Ostatnia edycja:
Do góry