Problemy z forum !!!

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Witam,

Dzisiaj i jutro mogą wystąpić problemy z dostępem do forum, mam nadzieję, iż usterkę zlokalizujemy jak najszybciej. Proszę wchodzić do wątków po kolei nie używając krótszych dróg.


Pozdrawiam,
ar2
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Czy w ostatnim czasie występowały u Was przerwy w wyświetlaniu strony? Możliwe komunikaty: brak hosta lub błędny DNS?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Dzięki, jakby powtórzyła się taka sytuacja to wpiszcie się proszę do tego tematu.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Co jest znów z tym forum????! Jak to wkurza!! Za każdym razem wyloguję i trzeba za chwile znów logować sie!! Co za żenada.
 

robkowww

New member
ja miałem problem z linkiem aktywacyjnym - raz przyszedł kliknałem i pokazywało że konto nieaktywowe, dopiero za drugim razem poszło
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
U mnie ok, od dawna zero problemów.

Bo Ty masz konto premium. :p 5 minut pisałem post ,żeby potem zobaczyć komunikat że nie jestem załogowany i różne tam pier...ły w języku Angielskim.!! Aż mi poniosło. Z jakiego to kija? Znam Angielski, ale czy ja żyje na tych zasranych wyspach? Właśnie w tym jest problem, synchronizacja Polskiego forum z Angielskim zawsze , a to zawsze będzie technicznym problemem.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mi sie zdarza czasami, raz na miesac. Pomijam fakt, ze znów były ataki spamerskie w kilku wątkach, m. in, Naszych Zestawach ;)
 

deusexe

Member
Dlaczego nagle muszę codziennie po wejściu na forum jak idiota klikać w obrazki - rozwiązywać captcha?! Wyłączcie ten sh...
 

Gie

Member
Bez reklam
Jest jakiś błąd forum czy to sztuczne podbijanie wątków o Philipsach? Codziennie jak wchodzę rano na forum klikam w nowe posty. Codziennie są tam wątki z Philipsami (teraz widzę że i z TCL), ostatni post ze środka nocy. Ale jak wejdę w wątek to ostatni post jest sprzed kilku albo i kilkunastu dni. To raczej działa na odwrót. Zamiast nabijać wyświetleń zniechęca do wchodzenia w wątki.
 
Do góry